Aktuality 2016

AKTUALITY 2016

 

1. Programové zmeny v ponuke SATROdigital

 

Na jesenné aj zimné  obdobie tohto roku  spoločnosť SATRO  pripravila pre svojich zákazníkov programové  zmeny v ponuke služby SATROdigital.
    Do programového balíčka KLASIK bola  zaradená stanica AMC HD, ktorá ponúka staršie aj novšie filmové lahôdky.  Do balíka KLASIK bola tiež zaradená  športová stanica TV 213 zameraná  na slovenské športy.
    Do balíka KLASIK  pribudla detská stanica KiKa (vysiela v nemeckom jazyku), ktorá bola predtým zaradená do balíčka KOMFORT a KOMFORT DETI. Po skončení vysielania tejto stanice budú môcť priaznivci počítačových hier a "vychytávok" sledovať  vysielanie stanice GINX, nakoľko stanica MINIMAX vysiela už 24 hodín denne.
    Do balíčka KOMFORT a KOMFORT DETI pribudla aj obľúbená stanica JimJam. Súčasne do balíčka KOMFORT a KOMFORT FILM od decembra tohto roku pribudli  filmové stanice CS Film, CS Mini a Horor Film.
    Ešte v októbri tohto roku bola do programovej ponuky SATROdigital, do balíčka MAGYAR zaradená filmová stanica Film+, ktorá vysiela v maďarskom jazyku. 
Programový balík KLASIK môžete získať za mesačný poplatok 12,90 EUR, programový balík KOMFORT za mesačný poplatok 9,90 EUR, jednotlivé tematické balíčky za mesačný poplatok 2,50 EUR a programový balík MAGYAR za 1,60 EUR mesačne.


2.

 

Od minulého roku SATRO rozšírilo pôsobnosť na celé územie Slovenska. Okrem svojich aktuálnych služieb spoločnosť ponúka digitálnu televíziu cez satelit a internet prostredníctvom DSL.


Prostredníctvom služby SATROsat je možné sledovať viac ako 250 programov, z toho viac ako 40 vo vysokom rozlíšení. Digitálna televízia je rozdelená do niekoľkých programových balíčkov, s mesačným poplatkom už od 5,60 EUR. Okrem toho je možnosť objednať si jeden z trinástich programových balíčkov.
Vysokorýchlostný internet prostredníctvom DSL si môžu zákazníci objednať takmer na celom území Slovenska.

 

So službou SATROdsl zákazníci získajú servis už v cene služby a možnosť objednať si so zľavou službu SATROsat. Najlacnejší internet je už od 11,90 EUR mesačne, pričom najrýchlejšia služba SATROdsl PROFESSIONAL dosahuje rýchlosť do 80 Mbit/s za mesačný poplatok 19,90 EUR. Zákazníci majú možnosť rovnako získať s prenájmom zariadení aj tzv. nekonečnú záruku.

 

3. Internet a digitálna televízia iba za 12,90 €!


Až do konca decembra tohto roku  môžu  zákazníci získať balík  digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov  za 12,90 € mesačne. Balík obsahuje najobľúbenejšie slovenské a české stanice, internet až do 20 Mbit/s, základný digitálny prijímač alebo CAM modul a káblový modem.
K tomu získajú základnú analógovú televíziu na všetky televízory v domácnosti okrem Brezovej pod Bradlom. Akciová cena  na spomínaný balík platí pre nových aj verných zákazníkov.


4. Mobilná televízia TOUCH TV a televízny archív

 

Aplikácia Touch TV poskytuje možnosť sledovať televízne programy aj bez televízora, stačí mobilné zariadenie a pripojenie k internetu. Dá sa použiť v smartfónoch, tabletoch i minipočítačoch. Pracuje s operačnými systémami Android aj iOS. Môžete sledovať nielen živé vysielanie najobľúbenejších 8 slovenských a 12 českých staníc, ale tiež si pozrieť všetky ich programy odvysielané v uplynulých siedmich dňoch - to všetko až na 3 zariadeniach súčasne.

S aplikáciou Touch TV a minipočítačmi Rikomagic (odporúčame typ MK802 IV 8GB s miniklávesničkou Rii mini i8) sa aj Váš starší TV prijímač, alebo počítačový monitor, ktoré majú HDMI vstup, premení na Smart TV. Je možné na ňom sledovať nielen televízny program, ale aj internet, fotografie či videá z mobilu alebo SD karty.


SATRO Touch TV umožňuje sledovanie všetkých relácií 20-tich najobľúbenejších slovenských a českých staníc sedem dní dozadu. Všetky programy v SATRO Touch TV sú nahrávané s dostatočnou časovou rezervou na ich začiatku aj konci."


Na sledovanie TV archívu môžte použiť aj hybridný typ prijímača SATRObox HD USB PVR.


Pri kúpe tohto prijímača SATRObox HD USB PVR zákazníci získavajú prístup k archívu až na dvanásť mesiacov bezplatne. Tí zákazníci, ktorí hybridný prijímač už vlastnia resp. ho budú mať, získajú SATRO Touch TV tak, že si v menu svojho digitálneho prijímača TV archív aktivujú.

5. Zákazníci služieb SATROdigital a SATROnet si môžu objednať službu HBO GO.

Službu HBO GO si môžu zákazníci SATROdigital s balíkom HBO objednať už za mesačný doplatok 2,90€.
Do konca decembra platí akcia pri 24-mesačnej viazanosti majú zákazníci službu HBO GO na prvé 2 mesiace ZADARMO.
Tí zákazníci, ktorí majú objednaný programový balík HBO MAX, majú službu HBO GO v rámci balíčka. Stačí sa iba zaregistrovať.
Unikátne je, že zákazníci, ktorí odoberajú službu SATROnet, môžu získať službu HBO GO za mesačný doplatok 7,90€. Aj tu je možné využiť akciu platnú do konca novembra 2016 - pri viazanosti na 24 mesiacov mať prvé dva mesiace službu HBO GO ZADARMO.

6. AKCIA 2 MESIACE ZADARMO NA AKÚKOĽVEK TV SLUŽBU !

Do konca decembra 2016 platí akcia „Prvé dva mesiace zadarmo na akúkoľvek TV službu.“
Pri dvojročnej viazanosti na akúkoľvek televíznu službu získajú zákazníci svoj objednaný balík na prvé dva mesiace zadarmo.

Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami. Akcia neplatí pre Košice a okolie.

7. Najvýhodnejšia kombinácia internetu a televízie

Zákazníci majú možnosť získať vysokorýchlostný SATROnet Junior spolu s digitálnou televíziou SATROdigital MINI+KLASIK aj s jedným základným digitálnym prijímačom (alebo CAM modulom) a káblovou televíziou v pevných rozvodoch za mesačný poplatok iba 19,90 EUR. Stačí, ak sa zaviažu na 24 mesiacov na odoberanie spomínaného balíka.
Akcia platí do konca decembra 2016 a je možné kombinovať ju aj s inými akciami.

8. Vynovená akcia od spoločnosti SATRO - TV a INTERNET za 25 €!

Všetci zákazníci môžu získať balík digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov iba za 25 € mesačne do konca decembra.

Stačí, ak si objednajú kombinovaný balík služby SATROdigital MINI+KLASIK spolu so službou SATROnet Junior na 24 mesiacov.

K tomu je možné si zvoliť jednu z uvedených ponúk:
A) prenájom jedného CAM modulu alebo prenájom jedného digitálneho prijímača + tri ľubovoľné tematické balíčky SATROdigital na 24 mesiacov alebo
B) prenájom digitálneho prijímača SATRObox HD HYBRID + služba TV archív na 24 mesiacov.
Zákazníci v pevných rozvodoch zároveň môžu sledovať analógovú televíziu (SATROanalog KDS, okrem Brezovej pod Bradlom) bezplatne na neobmedzený počet televízorov v domácnosti.

Mesačná cena balíka - 25 € - je nemenná počas doby ich viazanosti.

Programové ponuky MINI a KLASIK obsahujú viac ako 50 programov v SD aj v HD kvalite za mesačný poplatok 12,90€. Mesačná cena ľubovoľného tematického programového balíčka z ponuky KOMFORT je 2,50 €, mesačný poplatok služby SATROnet Junior je 19,80 €.

 

9. Digitálna televízia alebo internet až na 6 mesiacov zadarmo pri viazanosti u konkurencie.


Ak ste nespokojní so svojim televíznym, alebo internetovým operátorom, získajte viac ako 50 televíznych staníc alebo rýchlejší internet na 6 mesiacov zadarmo, hoci ste viazaní u iného operátora!

Ak sa zákazník preukáže zmluvou s iným operátorom môže získať SATROdigital MINI + KLASIK alebo akýkoľvek internet z našej ponuky najprv na 6 mesiacov ZADARMO a potom na 24 mesiacov podľa platného cenníka, pričom môže počas tejto viazanosti využívať iné aktuálne akcie.

Podmienkou je, aby bola mesačná platba za televízne, alebo internetové služby od iného poskytovateľa vyššia ako 1 EURO, pričom počet zostávajúcich mesiacov do ukončenia viazanosti u iného poskytovateľa neprekročí dobu 6 mesiacov.

Programové ponuky MINI a KLASIK obsahujú viac ako 50 programov v SD aj v HD kvalite za mesačný poplatok 12,90€.

Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami. Akcia neplatí pre oblasť Košice a okolie.

10. SATRO uľahčuje možnosť doobjednania si balíkov digitálnej televízie


Spoločnosť SATRO poskytuje svojim zákazníkom možnosť doobjednať si doplnkové služby SATROdigital na diaľku a na ľubovoľné časové obdobie. Zákazníci, ktorí odoberajú službu SATROdigital si môžu zvoliť ľubovoľné programové balíky nad rámec ich predplatených služieb, a to bez viazanosti a na nimi zvolené obdobie v rozpätí od jedného až do 11 mesiacov.
Ak si zákazníci diaľkovo objednajú akúkoľvek novú platenú službu na 11 mesiacov nepretržite, majú nárok na jeden ďalší (dvanásty) mesiac tejto služby ZADARMO (akcia 11+1).

 

Tabuľka na rýchle objednávanie si programových balíkov SATROdigital

 

TV PONUKA Predplatné 1 mesiac Predplatné na 2-11 mesiacov Špecifický symbol
KLASIK 7,00 EUR počet mesiacov x 7,00 EUR 101
KOMFORT
9,90 EUR počet mesiacov x 7,90 EUR 105
ŠPORT 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 107
DETI 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 109
FILM 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 111
NÁUKA 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 113
HOBBY 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 127
HUDBA 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 115
MAGYAR 1,60 EUR počet mesiacov x 1,60 EUR 117
GLOBAL 1,60 EUR počet mesiacov x 1,60 EUR 119
HBO
7,90 EUR počet mesiacov x 7,90 EUR 121

HBOMAX

11,90 EUR počet mesiacov x 11,90 EUR 123
XXX 4,90 EUR počet mesiacov x 4,90 EUR 125

 


Vážení zákazníci
Bližšie informácie a pravidlá všetkých spomínaných akcií sa dozviete na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.

Copyright 2011 - 2017 by Satro s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Vytvárame internetové obchody - All4Shop.sk Vytvárame internetové obchody