Späť na

Aktuality marec 2018 Pridané: 05.03.2018

AKTUALITY

 

Sledujte s touchTV živé vysielanie a archív slovenských a českých kanálov kdekoľvek a kedykoľvek

- na mobile a tablete - archív a živé vysielanie na 10 dní zadarmo

- na satelitnom digitálnom prijímači Ineos IN5 - archív na 3 mesiace zadarmo

 

www.touchtv.sk

 

1. Kanálový tip Marec 2018

 

 

Počas marca   môžete  v programovom balíčku  MINI  ochutnávať ďalší zaujímavý program  z platených televízií ZADARMO.  Tento mesiac  budete môcť  sledovať stanicu  Travel  Channel.
Cena celej programovej ponuky MINI KOMPLET je stanovená  7,90 EUR za mesiac.

 

2. Jarná akcia HBO

 


 

 

V marci opäť platí jarná akcia HBO!

Akcia platí od 01. marca do 31. marca 2018.
Ak sa zákazníci zaviažu na 12 mesiacov na ponuku HBO MAX, potom prvé 3 mesiace získajú tieto ponuky BEZPLATNE.

Akciu možno využiť aj prostredníctvom diaľkového spôsobu doobjednávania si balíkov.

 

3. SATROdigital + SATROnet

 

Vynovená akcia od spoločnosti SATRO do konca marca 2018!

Všetci zákazníci môžu získať balíky digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov do konca marca 2018 .

Stačí, ak si objednajú kombinovaný balík služby SATROdigital MINI KOMPLET+KLASIK spolu so službou SATROnet Junior na 24 mesiacov.

K tomu je možné si zvoliť jednu z uvedených ponúk:


A) prenájom jedného CAM modulu alebo prenájom jedného digitálneho prijímača + 2  ľubovoľné tematické balíčky SATROdigital na 24 mesiacov za cenu 25 €/mesačne alebo


B) prenájom digitálneho prijímača SATRObox HD HYBRID + služba TV archív na 24 mesiacov za 27 €/mesačne.
Zákazníci v pevných rozvodoch zároveň môžu sledovať analógovú televíziu (SATROanalog KDS, okrem Brezovej pod Bradlom) bezplatne na neobmedzený počet televízorov v domácnosti.

Mesačná cena balíka je nemenná počas doby ich viazanosti.

Programové ponuky MINI KOMPLET a KLASIK  budú obsahovať viac ako 60 programov v SD aj v HD kvalite za mesačný poplatok 14,90 EUR. Mesačná cena  ľubovoľného  tematického programového balíčka z ponuky KOMFORT je 2,50 EUR, mesačný poplatok služby SATROnet Junior je 19,80 EUR.

 

4.

 

SATRO pôsobí na celom území Slovenska. Okrem svojich aktuálnych služieb spoločnosť ponúka digitálnu televíziu cez satelit a internet prostredníctvom DSL.

Prostredníctvom služby SATROsat je možné sledovať viac ako 250 programov, z toho viac ako 40 vo vysokom rozlíšení. Digitálna televízia je rozdelená do niekoľkých programových  balíčkov, s mesačným poplatkom už od 6,99 EUR. Okrem toho je možnosť objednať si jeden z jedenástich programových balíčkov.

Vysokorýchlostný internet prostredníctvom DSL si  môžu zákazníci objednať takmer na celom území  Slovenska.  So službou SATROdsl zákazníci získajú servis už v cene služby a možnosť objednať si so zľavou službu SATROsat. Najlacnejší internet je už od 11,90 EUR mesačne, pričom najrýchlejšia služba SATROdsl PROFESSIONAL dosahuje rýchlosť do 80 Mbit/s za mesačný poplatok 19,90 EUR. Zákazníci majú možnosť rovnako získať s prenájmom zariadení aj tzv. nekonečnú záruku.

 

5. Internet a digitálna televízia iba za 14,90 €!


Zákazníci majú možnosť získať balík  digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov  za 14,90 EUR mesačne. Balík obsahuje najobľúbenejšie slovenské a české stanice internet až do 50 Mbit/s a káblový modem.
K tomu získajú základnú analógovú televíziu na všetky televízory v domácnosti okrem Brezovej pod Bradlom. Akciová cena  na spomínaný balík platí pre nových aj verných zákazníkov.


6. Mobilná televízia TOUCH TV a televízny archív

 

SATRO TV archív umožňuje sledovanie všetkých relácií najobľúbenejších slovenských a českých staníc sedem dní dozadu. Všetky programy sú nahrávané s dostatočnou časovou rezervou na ich začiatku aj konci. Mesačný poplatok za TV archív na 1 prijímači SATRObox HD HYBRID je 1,90 € / mesačne. Pri kúpe tohto prijímača zákazníci získavajú prístup k archívu až na dvanásť mesiacov bezplatne. Tí zákazníci, ktorí hybridný prijímač už vlastnia resp. ho budú mať, získajú SATRO Touch TV  tak, že si v menu svojho digitálneho prijímača TV archív aktivujú.

 

SATRO Touch TV okrem televízneho archívu ponúka aj živé vysielanie 20 obľúbených staníc za mesačný poplatok 3,90 € / mesačne / 3 mobilné zariadenia. V prípade, ak máte preplatenú televíznu službu SATROdigital, SATROanalog, SATROsat alebo Skylink, mesačný poplatok za 3 mobilné zariadenia je iba 2,90 €. Predplaťte si TouchTV na 24 mesiacov vopred a prvé 3 mesiace pozeráte zadarmo.


7. AKCIA 2 MESIACE ZADARMO NA AKÚKOĽVEK TV SLUŽBU !

Do konca marca 2018 platí akcia „Prvé dva mesiace zadarmo na akúkoľvek TV službu.“
Pri dvojročnej viazanosti na akúkoľvek televíznu službu získajú zákazníci svoj objednaný balík na prvé dva mesiace zadarmo.


Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami.

8. Najvýhodnejšia kombinácia internetu a televízie

Zákazníci  majú možnosť získať vysokorýchlostný SATROnet Junior spolu s digitálnou televíziou SATROdigital MINI KOMPLET+KLASIK aj s jedným základným digitálnym prijímačom alebo CAM modulom a káblovou televíziou v pevných rozvodoch za mesačný poplatok iba 21,90 EUR. Stačí, ak sa zaviažu na 24 mesiacov na odoberanie spomínaného balíka.
Akcia platí do konca marca 2018 a je možné kombinovať ju aj s inými akciami.


9. Digitálna televízia alebo internet až na 6 mesiacov zadarmo pri viazanosti u konkurencie.


Ak ste nespokojní so svojim televíznym, alebo internetovým operátorom, získajte viac ako 50 televíznych staníc alebo rýchlejší internet na 6 mesiacov zadarmo, hoci ste viazaní u iného operátora!

Ak sa zákazník preukáže zmluvou s iným operátorom môže získať  SATROdigital MINI + KLASIK alebo MINI KOMPLET + KLASIK alebo akýkoľvek internet z našej ponuky najprv na 6 mesiacov ZADARMO a potom na 24 mesiacov podľa platného cenníka, pričom môže počas tejto viazanosti využívať iné aktuálne akcie.

Podmienkou je, aby bola mesačná platba za televízne, alebo internetové služby od iného poskytovateľa vyššia ako 1 EURO, pričom počet zostávajúcich mesiacov do ukončenia viazanosti u iného poskytovateľa neprekročí dobu 6 mesiacov.

Programové ponuky MINI KOMPLET a KLASIK budú obsahovať viac ako 60 programov v SD aj v HD kvalite za mesačný poplatok 14,90 EUR


Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami.

10. SATRO uľahčuje možnosť doobjednania si balíkov digitálnej televízie


Spoločnosť SATRO poskytuje svojim zákazníkom možnosť doobjednať si doplnkové služby SATROdigital na diaľku a na ľubovoľné časové obdobie. Zákazníci, ktorí odoberajú službu SATROdigital si môžu zvoliť ľubovoľné programové balíky nad rámec ich predplatených služieb, a to bez viazanosti a na nimi zvolené obdobie v rozpätí od jedného až do 11 mesiacov.
Ak si zákazníci diaľkovo objednajú akúkoľvek novú platenú službu na 11 mesiacov nepretržite, majú nárok na jeden ďalší (dvanásty) mesiac tejto služby ZADARMO (akcia 11+1).

 

Tabuľka na rýchle objednávanie si programových balíkov SATROdigital

 

TV PONUKA Predplatné 1 mesiac Predplatné na 2-11 mesiacov Špecifický symbol
MINI SK 2,00 EUR počet mesiacov x 2,00 EUR 97
MINI CZ 1,00 EUR počet mesiacov x 1,00 EUR 99
KLASIK 7,00 EUR počet mesiacov x 7,00 EUR 101
KOMFORT
9,90 EUR počet mesiacov x 7,90 EUR 105
ŠPORT 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 107
DETI 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 109
FILM 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 111
NÁUKA 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 113
HOBBY 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 127
HUDBA 2,50 EUR počet mesiacov x 2,50 EUR 115
MAGYAR 1,60 EUR počet mesiacov x 1,60 EUR 117
GLOBAL 1,60 EUR počet mesiacov x 1,60 EUR 119
HBO
7,90 EUR počet mesiacov x 7,90 EUR 121

HBOMAX (v marci akcia 9+3)

11,90 EUR počet mesiacov x 11,90 EUR 123
XXX 4,90 EUR počet mesiacov x 4,90 EUR 125

 


Vážení zákazníci
Bližšie informácie a pravidlá všetkých spomínaných akcií sa dozviete na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.