Kariéra

Telefonický operátor zákazníckej linky SATRO s.r.o.

Miesto práce: Hodonínska 25, 841 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok alebo na dohodu (brigády)
Termín nástupu: asap
Ponúkaný plat (brutto): 600 EUR/mesiac, plus odmena za predaj

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
1. telefonická komunikácia so zákazníkmi spoločnosti - poskytovanie informácií, riešenie požiadaviek zákazníkov
2. zodpovedanie on-line požiadaviek zákazníkov
3. technická podpora
4. ďalšie – občasné nenáročné práce podľa pokynov a aktuálnych potrieb, napr. balenie pošty

Pracovný čas: pondelok až piatok na 2 smeny (ranná od 8.00 - 16.30 h, poobedná od 10.30 - 19.00 h)
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v perspektívnej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu posielajte životopisy na marketing@satro.sk. Ozveme sa vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
elektrotechnické výhodou
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- komunikačné zručnosti
- ochota učiť sa nové veci
- prozákaznícky prístup
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť