zákaznícka linka 0850 311 000 * v cene miestneho hovoru

Už viac ako 20 rokov sa veľké aj malé firmy môžu spoľahnút na ochranu dôležitej infraštruktúry a citlivých dát od spoločnosti ESET. Nedovoľte nikomu a ničomu ohroziť vaše firemné údaje, narušiť funkčnosť vašej siete alebo iným spôsobom vystaviť váš biznis nebezpečenstvu.

ESET NOD32 Antivirus

Nedajte šancu aktuálnym ani budúcim internetovým hrozbám a aktívne chráňte svoj počítač pomocou najnovšej generácie antivírusového a antispyware modulu.

ESET NOD32 Antivirus využíva technológiu proaktívnej detekcie a likvidácie škodlivého kódu ESET ThreatSence®, ktorá získala mnohé ocenenia. S pomocou pokročilých technológií dokáže odhaliť vírusy, ktorých vzorky sa ešte nenachádzajú v databáze produktu a zachytiť tak väčšinu neznámych hrozieb.

ESET Smart Security

Komplexná a inteligentná ochrana je v domácom prostredí nevyhnutná rovnako ako v každom inom prostredí. ESET Smart Security vám a vašej rodine pomáha chrániť najcennejšie údaje pred internetovými hrozbami, kybernetickými útokmi a obťažujúcou nevyžiadanou poštou.

ESET Smart Security je hlboko integrované bezpečnostné riešenie obsahujúce personálny firewall a antispamové riešenie a poskytujúce rovnakú antivírusovú a antispyware ochranu ako ESET NOD32 Antivirus. S využitím pokročilej technológie ESET ThreatSence® dokáže ESET Smart Security pomocou heuristických metód odhaliť a odstrániť aj doteraz neidentifikované alebo zmutované vírusy, trójske kone, červy, adware, spyware, rootkity a iné internetové hrozby.