Späť na

Programové zmeny od 1. júla 2017 Pridané: 26.06.2017

Vážený zákazník,

 

                                                                                           FORMULÁR na objednanie MINI SK a MINI CZ


Spoločnosť SATRO s.r.o. od 01. júla 2017 pripravuje niektoré zmeny v digitálnej programovej ponuke. Radi by sme Vás preto bližšie informovali o týchto pripravovaných zmenách. Na úvod by sme si dovolili menšie vysvetlenie príčin takýchto zmien.


Okrem týchto priebežných úprav musíme tiež pri zmenách v programovej ponuke reagovať na nové, zmenené aj vonkajšie okolnosti na trhu s TV kanálmi. Ako ste už možno zaregistrovali informácie z médií, na jeseň minulého roku  jednostranne vypovedali zmluvy väčšine operátorom káblovej televízie spoločnosti prevádzkujúce slovenské komerčné stanice Markíza, Doma, Dajto, JOJ, Plus a Wau. Následne sme začali nové rokovania o podmienkach nových zmlúv. Na začiatku rokovaní tieto spoločnosti predstavili svoje nové cenové požiadavky niekoľkonásobne vyššie ako boli uvedené v prvých zmluvách. Po dlhých a náročných rokovaniach sa nám podarilo prednedávnom dosiahnuť  kompromisnú dohodu. Náklady na tieto programy však stále niekoľkonásobne prekračujú predchádzajúcu úroveň cien. Tieto zvýšené náklady, žiaľ, majú priamy dopad na koncové ceny určené zákazníkom. K úpravám cien alebo aj k ich navýšeniu budú postupne pristupovať všetci operátori na trhu, aj keď formy týchto úprav a jednotlivých balíkov a ich cenových úprav sa môžu líšiť.

 Ide o plošne žiadané stanice a zmluvné ceny za ne sú zvýšené, a keďže si vážime Vašu vernosť s spokojnosť s našimi službami, chceme Vám ponechať možnosť individuálneho rozhodnutia sa o zaradení týchto kanálov do svojho výberu formou samostatného balíčka MINI SK. Z podobných dôvodov a podobným spôsobom sme tiež oddelili české stanice do samostatného balíčka MINI CZ.


Od 01. júla 2017 znižujeme cenu programovej ponuky MINI na 4,90 EUR mesačne, pričom sme z nej vyňali slovenské komerčné a české stanice. Do tejto ponuky sme presunuli športovú stanicu 213, hudobné stanice Šlágr a Senzi, spolu  s novovzniknutou detskou stanicou. Zaujímavou novinkou pre všetkých zákazníkov s ponukou MINI je, že každý mesiac budú môcť ochutnávať programové ponuky z platených televízií. Vždy pred začiatkom mesiaca Vás budeme informovať, ktorú stanicu ponúkneme na mesačné sledovanie ZADARMO. Už počas júla a augusta môžete sledovať ako ochutnávku vysielanie stanice Viasat Explore a následne Viasat History. 


Ako sme už spomínali,  vytvárame dva samostatné programové balíky MINI SK a MINI CZ. V programovom balíčku MINI SK nájdete stanice MARKÍZA, DOMA, DAJTO, JOJ, PLUS, WAU spolu s detskou stanicou RIK. Mesačná cena tejto programovej ponuky bude od 01. júla 2017 2 €. Rovnako vytvárame programovú ponuku MINI CZ, za mesačný poplatok 1 €.  V programovom balíčku MINI CZ nájdete stanice NOVA INTERNATIONAL, PRIMA PLUS, ČT 1, ČT 2, ČT 24 a ČT D/ ČT ART.


V prípade platenej ponuky MINI, sú všetky stanice z programového balíčka MINI CZ automaticky včlenené do ponuky MINI, pričom Váš mesačný poplatok ostáva. V prípade, že nemáte záujem o balík MINI CZ, stačí požiadať o jeho odstránenie z Vašej ponuky písomne na e-mail: info@satro.sk, alebo na Zákazníckej linke našej spoločnosti 0850 311 000 (v cene miestneho hovoru). Následne Vám bude táto ponuka vypnutá a ostane Vám iba ponuka MINI za znížený mesačný poplatok. Na písomné požiadanie Vám vygenerujeme upravený splátkový kalendár a vzniknutý preplatok Vám vrátime na Váš účet.


V prípade, že máte záujem objednať si niektorý programový balík MINI SK, MINI CZ alebo MINI KOMPLET, môžete to urobiť na:

 

http://www.satro.sk/kategoria/informacie/doobjednanie-mini-sk-cz/


Pokiaľ ide o ponuku KLASIK, jej cena ostáva 7 € mesačne. Ceny ostatných programových ponúk ostávajú nezmenené.

 

Napriek maximálnej snahe zo strany našej spoločnosti nie je ešte stále možné zaradiť kanál Joj Cinema. Zo strany nášho partnera, spoločnosti JOJ, nám vo finálnej fáze boli predložené neakceptovateľné zmluvné podmienky a preto sme, bohužiaľ, museli pozastaviť zaradenie tohoto kanálu. V prípade nedosiahnutia dohody, bude namiesto avizovaného kanálu JOJ CINEMA pripravený iný filmový kanál, najneskôr do konca roka 2017.


Vážený pán/Vážená pani


Tieto zmeny sa prejavia postupne, aby ste mali dostatok času sa rozhodnúť pre svoju ponuku.

Na záver si Vás dovoľujem informovať, že všetkým viazaným zákazníkom na službu SATROdigital, garantujeme pôvodné ceny počas doby ich viazanosti, v prípade, že by Vaše  platby po 01. júli 2017 boli vyššie. Neradi by sme sa s Vami rozlúčili, avšak zo zákona máte právo ku dňu 31.07.2017  odstúpiť od zmluvy bez sankcií. Ak sa tak rozhodnete, informujte nás písomne najneskôr do  07. augusta 2017, aby sme vedeli Vašu žiadosť technicky spracovať.

 

Všetky informácie o možnostiach získania buď vernostnej zľavy alebo o aktuálnych akciách sa dozviete na  našom PROMOkanáli, alebo na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.