Newsletter na mesiac február 2024

 

Vážení zákazníci,

 

 

vo februárovom vydaní newslettera si môžete prečítať okrem iného o zmene vysielania prostredníctvom MMDS systému v Nitre a okolí, o sprístupnení programových balíčkov HBO a HBOMAX služby SATROdigital v službe touchTV k SATROdigital, či o ďalších zaujímavých akciách. 

Prečítajte si aj naše tipy, čo sledovať vo februári s našim Kanálovým tipom, stanicou JOJ Cinema.

 

Nech sa páči, prečítajte si najnovší februárový newsletter. 

Stanica JOJ Cinema – náš februárový kanálový tip. 

 

 

Vo februári 2024 bude kanálovým tipom stanica JOJ Cinema, ktorá okrem iného uvedie premiéry skvelých filmov ako napríklad „Kandahár“, „Night shift“ alebo „Super-blb“.

 

Stanicu JOJ Cinema môžete sledovať počas februára v ponuke SATROdigital MINI, MINI SK alebo MINI KOMPLET za mesačný poplatok 4,90 EUR, 4,50 EUR respektíve 11,30 EUR alebo v ponukách SATROanalog.

 

Od nasledujúceho mesiaca stanicu JOJ Cinema nájdete v ponuke SATROdigital v balíčku KLASIK za mesačný poplatok 9,60 EUR. JOJ Cinema nájdete aj v ponuke touchTV, v balíčku KLASIK za 8,90 EUR mesačne.

 

Programové balíčky HBO a HBOMAX služby SATROdigital dostupné aj prostredníctvom služby touchTV k SATROdigital. 

 

 

Vážení zákazníci, k službe SATROdigital máte možnosť získať internetovú televíziu touchTV k SATROdigital na jedno zariadenie zadarmo (alebo na štyri zariadenia za doplatok 1 EURO mesačne), pričom ponuka TV staníc je korešpondujúca s Vašim predplateným balíkom (od služby SATROdigital).

 

S radosťou Vám oznamujeme, že vami predplatené programové balíčky HBO a HBOMAX služby SATROdigital môžete sledovať aj prostredníctvom služby – touchTV k SATROdigital.

 

 

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Zmena služby MMDS od apríla 2024. 

 

 

Zákazníci, ktorí odoberajú službu SATROdigital prostredníctvom systému MMDS (Nitra a okolie) majú možnosť prejsť od začiatku apríla 2024 na modernejšiu televíznu službu – touchTV. 

 

Zákazníci, ktorých sa táto zmena týka, dostanú v priebehu najbližších dní prvé informácie prostredníctvom listov, resp. e-mailov. Potom naši technici začnú týchto zákazníkov telefonicky kontaktovať, aby im poskytli bližšie informácie o tejto zmene, dohodli sa na osobnej návšteve a bez doplatku im vymenili zariadenie za modernejšie.

 

Keďže bezpečnosť zákazníkov je pre nás dôležitá, prosíme, pre overenie technika, je potrebné požadovať od neho číslo vašej zmluvy.

 

VIAC O SLUŽBE touchTV

Programové balíčky DETI a HUDBA na 12 mesiacov ZADARMO do konca februára 2024.

 

 

Ak si počas celého februára objednáte programový balíček DETI alebo HUDBA služby SATROdigital, pri 24-mesačnej viazanosti tieto balíčky získate na prvých 12 mesiacov ZADARMO. 

 

Rovnako máte možnosť získať niektorý zo spomínaných programových balíčkov DETI alebo HUDBA na prvých 6 mesiacov ZADARMO 

pri 12-mesačnej viazanosti. 

 

Mesačný poplatok programových balíčkov DETI a HUDBA je 2,90 €. 

 

Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami a vernostnou zľavou.

Akcia platí do konca februára 2024.

 

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Ďalšie februárové akcie na všetky služby.


Počas celého februára máte možnosť výberu širokej ponuky akcií na všetky naše služby.

ZISTIŤ VIAC
 

Predplaťte si obľúbený balík – KLASIK jednoduchou úhradou.

 

 

Je to veľmi jednoduché.

Ak máte predplatenú aspoň ponuku MINI + MINI SK v službe SATROdigital, tak ponuku KLASIK si predplatíte jednoduchou úhradou na 1 až 11 mesiacov.

Pri úhrade na 11 mesiacov automaticky získate 12. mesiac zadarmo.

 

Platobné údaje:

- Číslo účtu na zasielanie platieb: 2623007355/1100
- IBAN: SK93 1100 0000 0026 2300 7355
- Variabilný symbol: 10 miestne číslo (číslo dekódovacej karty)

- Špecifický symbol: 101
- Suma: 9,60 EUR x počet mesiacov na ktoré si službu prajete predplatiť

(1 až 11 mesiacov).

 

Balík KLASIK si môžete predplatiť aj prostredníctvom Zákazníckej zóny.

 

PREDPLATIŤ CEZ ZÁKAZNÍCKU ZÓNU

Predplaťte si aj ďalšie tematické balíky digitálnej televízie diaľkovo.

 


Ak si objednáte akýkoľvek doplnkový balík digitálnej televízie SATROdigital

na 11 mesiacov nepretržite, získate dvanásty mesiac tohto balíka ZADARMO.

ZISTIŤ VIAC
 

Naše programové tipy na február 2024.

 

 

Pripravili sme pre vás výber programových tipov, ktoré odporúčame sledovať počas mesiaca február 2024.

 

 

 

 

 

Film mesiaca ,,Kandahár" – 27. februára 2024, o 20:15 hod., na stanici JOJ Cinema.

 

 

Tom Harris (Gerard Butler), tajný agent CIA, uviazol hlboko v nepriateľskom území v Afganistane. Potom, čo je jeho misia odhalená, musí sa spolu so svojim afganským prekladateľom prebojovať do tzv. extrakčného bodu v Kandaháre. Súčasne sa však musí vyhýbať elitným nepriateľským silám a zahraničným špiónom, ktorí ich majú za úlohu chytiť.

Sledujte premiéru mesiaca na JOJ Cinema.

 

 

 

 
 

 

„Mesiac veľkých mačiek – obľúbený tematický špeciál“ – každú nedeľu počas februára, o 18:00 hod., na NG Wild.

 

 

Veľké mačkovité šelmy sú nádherné zvieratá. Majú v sebe veľkolepú silu a divokosť v krvi, ale hrozí im rýchle vyhynutie. Prostredníctvom úchvatných záberov a silných príbehov z rôznych častí sveta, sa dostaneme k levom, tigrom, gepardom, panterom a iným šelmám bližšie ako kedykoľvek predtým. Staneme sa svedkami ich triumfov, prehier aj neuveriteľných bojov o prežitie.

 

 

 

 

 

„Prekliatie mŕtveho muža: Stratené španielske zlato“ – od štvrtka 01. februára 2024, o 21:00 hod., na Viasat History.

 

 

Kru Williams Pitt, Adam Palmer, Taylor Starr a ich otec skúmajú nebezpečný severozápad Pacifiku. Počas svojej cesty sa musia popasovať s drsným počasím, strmým terénom aj so smrtiacou kliatbou, keďže chcú nájsť legendárnu stratenú zlatú baňu. Do začiatku zimy ostáva iba pár dní, a tak ich čakajú preteky s časom aj s prírodnými živlami. Postupne objavujú

skryté jaskyne, španielske banské artefakty, starobylé mapy a záhadné nápisy, ľadovcové pohrebiská a staré opustené bane. 

Počas ôsmich epizód tohto historického dokumentu môžete na stanici Viasat History sledovať unikátnu výpravu za strateným španielskym zlatom.

 

 

 

 

 

 

„Čokoládová kráľovná - The Chocolate Queen“ – premiéra vždy dvoch nových epizód 

od 03. februára 2024, o 15:00 hod na TV Paprika.

 

 

Kirsten Tibballs, ktorú seriál MasterChef vyhlásil za „čokoládovú kráľovnú”, patrí v Austrálii k najpopulárnejším a v medzinárodnom meriadle k najuznávanejším cukrárkam špecializujúcich sa na čokoládové výrobky. Kirsten vymyslela veľa jednoduchých a ľahko aplikovateľných metód a techník. Inovácie jej umožňujú pripraviť fantastické dezerty s pomocou jednoduchých základných pomôcok, ktoré patria k základnému vybaveniu každej kuchyne. Jej recepty dokážete zvládnuť za necelých dvadsať minút, a s chutným výsledkom.

 

 

 

 

 

 

„Láskyplný týždeň s čarovnou Lienkou“ – oslávte s nami sviatok sv. Valentína, 12. - 16. februára 2024, o 16:45 hod., na Disney Channel.

 

 

Sviatok sv. Valentína tento rok neoslávime iba 14. februára. Na Disney Channel trvá celý týždeň. Pohodlne si sadnite a prežite všedné večery plné nevšedných citov s najromantickejším párom pod slnkom – s Marinette a Adrienom.

 

 

 

 

 

Vážení zákazníci

 

 

Všetky bližšie informácie a pravidlá o nových cenách ako aj o aktuálnych akciách nájdete na www.satro.sk alebo sa dozviete na našom PROMO kanáli a na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.

 

Vaše SATRO

KONTAKTOVAŤ NÁS
facebook
instagram

 Ak si neželáte dostávať e-mailom informácie o spoločnosti SATRO s.r.o.,

prosíme, kliknite na odhlásenie.