Aktuality JÚN 2021

Nový kanálový tip v júni je detská stanica Minimax

Novým kanálovým tipom v júni je detská stanica Minimax. Stanicu Minimax máte možnosť vidieť počas celého júna 2021 už v ponuke Mini, Mini Komplet SATROdigital alebo tiež v ponukách SATROanalog.

 

Od nasledujúceho mesiaca potom budete môcť pokračovať
v sledovaní stanice Minimax v ponuke KLASIK SATROdigital.

 

Balík KLASIK si môžete jednoducho predplatiť prostredníctvom Zákazníckej zóny.

Predplatiť

Náš seriálový tip v rámci kanálového tipu Minimax pre dievčatá

V rámci júnového kanálového tipu, ponúkame seriálový tip pre dievčatá „My Little Pony: Život poníkov“.

 

Stanica Minimax, ho začne vysielať od 01. júna 2021, denne, vždy o 16:00 hod. V premiérových epizódach zažijú vaše obľúbené poníky čarovné dobrodružstvá. Najskôr Pinkie Pie pripraví pre svojich priateľov chutné cupcaky. Potom bude hlavná šestka poníkov riešiť rôzne vzniknuté problémy a bude musieť čeliť aj zvláštnym nehodám. No vďaka čarovným nápojom sa ich každodenné dobrodružstvá stanú dobrodružstvami veselými!

 

Tak nezabudnite a sledujte nové príbehy „My Little Pony: Život poníkov“, na stanici Minimax už od utorka 1. júna 2021, denne od 16:00 hod.

Náš seriálový tip v rámci kanálového tipu Minimax pre chlapcov

V rámci júnového kanálového tipu, ponúkame seriálový tip aj pre chlapcov, „Poznávame prírodu S2“. Seriál sa začne vysielať od 10. júna 2021, denne od 18:00 na stanici Minimax.

 

Zažite dobrodružstvá s Chrisom a Martinom Krattovými. Sledujte s akými zvieratami žijúcimi vo voľnej prírode sa stretávajú a ako vedia spojiť vedu so zábavou! Vďaka ich cestám spoznáte rôzne miesta obývané rôznymi živočíchmi na celom svete! Každé dobrodružstvo nás zoznámi so životom zvierat. Môžete zažiť ojedinelé okamihy a záhadné a veselé príbehy.

 

Tak nezabudnite a sledujte ďalšie príbehy v seriáli „Poznávame prírodu S2“, na stanici Minimax od 10. júna 2021, denne od 18:00 hod.

Nové stanice v ponuke SATROdigital

Obľúbená Folklorika v balíčku Klasik už
v júni 2021!

 

Milovníci ľudového umenia a tradičného slovenského folklóru sa dočkali. V priebehu júna zaradíme do ponuky služby SATROdigital, do ponuky KLASIK, stanicu Folklorika. Stanica bude vysielať vo vysokom rozlíšení.

 

Folklorika spomína na predstaviteľov folklórnej scény. Vďaka nej spoznáte majstrov tradičných slovenských remesiel. Prostredníctvom Folkloriky sa môžete vrátiť k tradičným koreňom a v neposlednom rade získate iný pohľad na slovenský folklór aj za hranicami našej republiky, spoznáte jeho pestrosť, rozmanitosť a nové spracovania.

RTVS prinesie športovú stanicu RTV Šport a v našej ponuke nebude chýbať!

 

V júni zaradíme do ponuky služby SATROdigital, do balíčka MINI / MINI KOMPLET, kanál RTV Šport vo vysokom rozlíšení. Stanica začne vysielať v júni a Vy, vďaka nej môžete sledovať letnú olympiádu v Tokiu, ale aj iné športové domáce aj svetové športové udalosti takmer nonstop.

Akákoľvek televízna služba na dva mesiace bezplatne!

Aj v júni môžete získať službu SATROdigital alebo SATROanalog na dva mesiace zadarmo. Stačí, aby ste splnili podmienky akcie, a od nás dostanete ľubovoľnú službu SATROdigital alebo SATROanalog na dva mesiace zadarmo pri 24 mesačnej viazanosti odo dňa účinnosti zmluvy alebo dodatku na uvedené služby. Po uplynutí bezplatnej dvojmesačnej doby odo dňa účinnosti zmluvy alebo dodatku vám bude služba SATROdigital alebo SATROanalog poskytovaná podľa platného cenníka.

Podmienky akcie

Služby touchTV a TV archív na dva mesiace zadarmo!

Na obidve služby – touchTV aj TV Archív platí akcia dva mesiace zadarmo – pri 24-mesačnej viazanosti alebo jeden mesiac zadarmo pri 12-mesačnej viazanosti. Akcia nie je kombinovateľná s vernostnou zľavou.

Podmienky akcie

Máme novinky v touchTV

Sprístupnili sme novú WEB verziu touchTV

 

WEB verzia je určená primárne pre PC (stolové/NTB) s OS Windows, MAC OS a Linuxom. Spoľahlivo však funguje na všetkých zariadeniach s moderným webovým prehliadačom, teda aj na prenosných zariadeniach typu mobil alebo tablet.

 

A aké sú novinky vo WEB verzii?

 

Podobne ako aj v „App-kových“ verziách touchTV (Android, Android TV, iOS, tvOS), aj tu je možné rýchle a jednoduché vyhľadávanie medzi živými a archívnymi reláciami.

Aj „APP-ky“ hlásia svoje novinky! Android verzia – čoskoro k dispozícii nové funkcie

   

Poznámka: Možnosť nastavenia si maximálnej kvality streamu (SD/HD/full HD) priamo v aplikácii, a tak obmedziť spotrebu mobilných dát je v Android App-ke už od roku 2019.

 

iOS verzia – zapracované nové funkcie

 

Urobte radosť vašim deťom, objednajte im počas júna balíček „DETI“

Ak si objednáte programový balíček DETI z ponuky SATROdigital počas júna, získate tento balíček pri
24-mesačnej viazanosti na prvých šesť mesiacov zadarmo.

 

Akciu je možné kombinovať aj s Vernostnou zľavou. Tú získate za Vašu vernosť u nás až do výšky 10%.
Akci platí do konca júna 2021.

Objednať

Sme hrdým partnerom skupiny DESMOD

SATRO_logo_image

Zákaznícka linka:
0850 311 000
(po—pi: 8.00—19.00 h)
mail: info@satro.sk

Taktiež môžete kontaktovať naše Zákaznícke strediská alebo obchodných manažérov.

Kontaktujte nás