Newsletter na mesiac november 2023

Vážení zákazníci,

radi by sme vás informovali, že už v týchto dňoch chystáme pre vás vianočné prekvapenia ako aj vašu obľúbenú vianočnú a novoročnú súťaž.

Stanica Epic Drama náš novembrový kanálový tip

V novembri 2023 bude kanálovým tipom stanica Epic Drama.

Stanicu Epi Drama môžete sledovať počas celého novembra v ponuke SATROdigital MINI, MINI SK alebo MINI KOMPLET za mesačný poplatok 4,90 €, 4,50 € respektíve 11,30 €, alebo v ponukách SATROanalog.

Od nasledujúceho mesiaca stanicu Epic Drama nájdete v programovej ponuke SATROdigital, v balíčku KLASIK (9,60 €/mesiac), alebo v programovej ponuke touchTV.

Nové televízne stanice v službe SATROdigital

Keďže sa neustále snažíme rozširovať aktuálne ponuky programových balíčkov, tak na jeseň tohto roku pribudla do programového balíčka SATROdigital MINI nová stanica TV Doktor.

Do programového balíčka SATROdigital KLASIK pribudli stanice FilmBox Stars (presunutá z programového balíčka KOMFORT/FILM), JOJ Svet, Arcadia, Spark, Retro Music a TurboTV.

Do programového balíčka SATROdigital KOMFORT/FILM pribudla nová stanica FilmBox Arthouse a do programového balíčka KOMFORT/ŠPORT stanica FightBox.

Ktorýkoľvek balík – S, M, L a XL na prvé 2 mesiace ZADARMO

Všetci noví zákazníci, alebo zákazníci využívajúci len službu SATROdigital, alebo len službu SATROnet, môžu získať prvé 2 mesiace zadarmo pri objednaní si už aj tak zvýhodnených balíkov digitálnej televízie,
vysokorýchlostného internetu a internetovej televízie touchTV na 24 mesiacov.
(Ponuka TV staníc v službe touchTV bude korešpondovať s vašou predplatenou TV ponukou v službe SATROdigital.)
Akciu nie je možné kombinovať s inými akciami, okrem vernostnej zľavy.

OBJEDNAŤ

Ďalšie novembrové akcie na všetky služby


Počas celého novembra máte možnosť výberu širokej ponuky akcií na všetky naše služby.

ZISTIŤ VIAC
 

Predplaťte si obľúbený balík – KLASIK

jednoduchou úhradou

Je to veľmi jednoduché.

Ak máte predplatenú aspoň ponuku MINI + MINI SK v službe SATROdigital, tak ponuku KLASIK si predplatíte jednoduchou úhradou na 1 až 11 mesiacov.

Pri úhrade na 11 mesiacov automaticky získate 12. mesiac zadarmo.

Platobné údaje:

- Číslo účtu na zasielanie platieb: 2623007355/1100
- IBAN: SK93 1100 0000 0026 2300 7355
- Variabilný symbol: 10 miestne číslo (číslo dekódovacej karty)

- Špecifický symbol: 101
- Suma: 9,60 € x počet mesiacov na ktoré si službu prajete predplatiť

(1 až 11 mesiacov).

Balík KLASIK si môžete predplatiť aj prostredníctvom Zákazníckej zóny.

PREDPLATIŤ CEZ ZÁKAZNÍCKU ZÓNU

Predplaťte si aj ďalšie tematické balíky digitálnej televízie diaľkovo


Ak si objednáte akýkoľvek nový balík digitálnej televízie SATROdigital

na 11 mesiacov nepretržite, získate dvanásty mesiac tohto balíka ZADARMO.

ZISTIŤ VIAC
 

Naše programové tipy na november 2023

Pripravili sme pre vás výber zaujímavých programových tipov, ktoré odporúčame sledovať v mesiaci november 2023.

,,Tom Jones"

Premiéra od 1. novembra 2023, o 21:00 hod.,

na stanici Epic Drama, našom novembrovom Kanálovom tipe.

Epic Drama sleduje príbeh Toma Jonesa, ktorého v detstve opustili rodičia. Zachránil a adoptoval si ho vidiecky statkár Squire Allworthy. Z Toma vyrástol milý, sympatický, slobodomyseľný muž, veľmi obľúbený medzi ženami. Nedokáže však uniknúť svojmu nízkemu pôvodu, a keď sa zamiluje do bohatej dedičky Sophie Westernovej a ona do neho, ich rodiny tomuto spojeniu neprajú. Toma vyženú a Sophia utečie z domu, aby unikla nútenému sobášu s Williamom Blifilom, dedičom Paradise Hall. Sophia je ochotná vzdať sa pre Toma všetkého...

Teda až dovtedy, kým nezistí, že Tom nedokáže odolať sérii dobrodružných záletov s inými ženami, ktoré stretáva po ceste. Nakoniec obaja skončia v Londýne a Sophia rýchlo zistí, že život mladej ženy v londýnskej vyššej spoločnosti môže byť krutý a nebezpečný.

 

„Paralelné matky“

Sledujte film týždňa – 7. novembra 2023, o 20:15 hod.,

na JOJ Cinema.

Dve ženy, Janis (Penélope Cruz) a Ana (Milena Smit), sa ocitnú v rovnaký čas v nemocničnej izbe, kde čakajú na pôrod. Obe sú slobodné a nečakane otehotneli. Janis, je v strednom veku, neľutuje, že je tehotná a teší sa. Druhá, dospievajúca Ana, je vystrašená, kajúcna a traumatizovaná. Janis sa ju snaží povzbudiť, zatiaľ čo sa pohybujú ako námesačné po nemocničných chodbách. Niekoľko slov, ktoré si v týchto hodinách vymenia, vytvorí medzi nimi veľmi úzke prepojenie, ktoré sa rozvinie a skomplikuje tak, že im zásadným spôsobom zmení ich životy.

 

„Vrahovia mafie s Colinom MacLarenom“

Premiéra od 22. novembra 2023 o 21:00 hod.,

na Viasat Explore.

Dokumentárne série na Viasat Explore sú vždy vzrušujúce. Bývalý policajný dôstojník v utajení, Colin McLaren, v seriáli predstaví kariéru šiestich mafiánov, ktorí mali vplyv na organizovaný zločin v New Yorku. Sleduje ich vzostup k bohatstvu a moci, a následne aj ich dramatický pád. Colin skúma charaktery, motivácie a slabosti mafiánov, aby zistil, čo im a mafii pomohlo dostať sa na vrchol. Piati z nich vraždili, traja sa stali krysami, jeden si zaslúžil Oscara a ďalší zorganizoval najväčšiu ozbrojenú lúpež, akú kedy Amerika zažila.

 

„JFK: Ten den v Americe – udalosti z nových uhlov pohľadu“

Premiéra od 05. novembra 2023, od 20:00 hod. na National Geographic.

Dňa 22. novembra 1963 spáchali atentát na prezidenta Spojených štátov amerických, Johna F. Kennedyho. Pri príležitosti 60. výročia sa môžeme do osudného dňa preniesť takmer akoby v reálnom čase a pozrieť sa na udalosti z nových uhlov pohľadu. V troch epizódach budeme sledovať najskôr atentát na prezidenta, potom rozsiahle pátranie, vraždu policajta a nakoniec zabitie samotného atentátnika.

„Sledujte, čo sa deje naživo – Watch What Happens Live“

Sledujte každý pracovný deň presne o polnoci na TV stanici E! Entertainment.

Od roku 2009 patrí Andy Cohen medzi popredných moderátorov talk show. Medzi jeho hostí patria hviezdy svetového showbiznisu, popkultúry, ale aj známi politici. Živé debaty sú vysielané priamo z New Yorského štúdia, v ktorých Andy Cohen privíta okrem iných Liama Neesona, Mariah Carrey, alebo Jimmyho Fallona.

Vážení zákazníci

Všetky bližšie informácie a pravidlá o nových cenách ako aj o aktuálnych akciách nájdete na www.satro.sk alebo sa dozviete na našom PROMO kanáli a na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.

Vaše SATRO

KONTAKTUJTE NÁS
facebook
instagram

Ak si neželáte dostávať e-mailom informácie o spoločnosti SATRO s.r.o.,

prosíme, kliknite na odhlásenie.