zákaznícka linka 0850 311 000 * v cene miestneho hovoru

Max

Max

Max s balíkmi HBO/HBOMAX služby SATROdigital

Max (predtým čisto filmová videoslužba HBO Max/HBO Go) je videoslužba dostupná nonstop cez internet na vašom smart televízore, pripojenom boxe, počítači, mobile alebo tablete. Poskytuje vám neobmedzený prístup nielen k filmom a seriálom známym z kanálov HBO a CINEMAX, ale aj k športovému či dokumentárnemu obsahu, ktorý poznáte z kanálov Eurosport alebo Discovery kanálov.

Aktuálne je k balíkom HBO/HBOMAX k dispozícii iba základný typ služby Max – verzia Standard umožňujúca sledovanie na 2 zariadeniach súčasne, vo video kvalite Full HD. V tejto verzii je možné stiahnuť pre off-line sledovanie až 30 položiek.

Služba Max existuje taktiež vo verzii Premium (4 zariadenia, 4k UHD video kvalita, 100 off-line položiek). Novinkou tiež je, že k službe Max existuje aj možnosť pridania rozšírenia o sekciu „Sport" (kanály Eurosport 1 a Eurosport 2 – cyklistika, tenis a ďalšie živé prenosy). Tieto možnosti rozšírenia služby Max (t. j. sledovanie vo verzii Premium a možnosť rozšírenia o sekciu ,,Sport") poskytovanej operátormi k balíkom HBO/HBOMAX, sú zatiaľ v príprave.

Súčasťou služby Max (aj bez rozšírenia o sekciu „Sport"), sú Olympijské hry v Paríži 2024.


Prechod zo služby HBO Max na službu Max

Pre najjednoduchšie obnovenie prístupu po prechode na službu Max je potrebné:
  • navštíviť špeciálnu stránku https://auth.max.com/redeem a zadať kód, ktorý ste obdržali e-mailom od našej spoločnosti, podrobný postup zadania kódu pre aktivovanie služby Max nájdete tu, (obnovenie prístupu je takisto možné uskutočniť cez štandardnú stránku služby Max https://www.max.com/sk/sk, podrobný postup nájdete tu.) 
  • otvoriť aplikáciu HBO Max (uvidíte oznámenie o tom, že si máte stiahnuť novú aplikáciu Max; pokiaľ sa pozeráte priamo na webe hbomax.com, budete automaticky presmerovaní na max.com)
  • zadať prihlasovacie údaje k Max (rovnaké, aké ste mali na HBO Max) a Vaše profily, história pozerania a Môj zoznam budú automatický prenesené na Max, aby ste sa mohli hneď začať pozerať tam, kde ste naposledy prestali.

Pre prístup k službe Max (vo verzii Standard), je potrebné mať od nás predplatený balíček služby SATROdigital – HBO alebo HBOMAX
.
Pokiaľ si objednáte balíček HBO služby SATROdigital, službu Max získate za zníženú cenu, iba za 1,90 €/mesiac.
Pokiaľ si objednáte balíček HBOMAX služby SATROdigital, túto službu získate, ZADARMO.

V prípade záujmu o videoslužbu Max, prosíme, vyplňte nižšie uvedený formulár, alebo kontaktujte našu zákaznícku linku.Formulár