zákaznícka linka 0850 311 000 * v cene miestneho hovoru

 

AKTUALITY

 

Portugalský futbal sa po pauze vracia na Sport1 a Sport2

Portugalský futbal sa po pauze vracia na Sport1 a Sport2

----------

Aktuality - akcia 6/2020

Aktuality - akcia 6/2020

----------

Voľné sledovanie staníc aj v máji 2020


SATRO s.r.o. v spolupráci s programermi umožní voľne sledovať niektoré stanice aj počas mája tohto roku.
Ide o stanice : Disney Junior, Baby TV, Nickelodeon, Nick Jr., Discovery Science, TLC , Travel XP HD, Auto Motor a Sport

----------

Preladenie televízorov v bezdrôtovej sieti MVDS Bratislava 27.4.2020

Vážení zákazníci,

Dovoľujeme si vás informovať, že z dôvodu rušenia signálu našej služby SATROdigital spôsobeného zmenami v DVB-T vysielaní spoločnosti Towercom, sme, žiaľ, nútení prikročiť k preladeniu časti TV vysielania v bezdrôtovej MVDS sieti Bratislava a okolie. Iných lokalít sa táto zmena NETÝKA!

Toto preladenie TV vysielania je naplánované na pondelok, 27. apríla 2020, o 09.00 hod.

Uvedená zmena bude mať vplyv na všetky kanály z balíkov GLOBAL, HBO/HBOmax a XXX. V menšej miere sa dotkne aj kanálov z balíkov KLASIK a KOMFORT.  Spomínaná zmena sa dotkne konkrétne týchto kanálov z balíka KLASIK: FILM+, PRIMA KRIMI, PRIMA MAX, KIKA/GINX, BRAZZERS. Ďalej sa táto zmena dotkne aj týchto kanálov z balíka KOMFORT SPORT: FAST&FUN BOX, EXTREME SPORT, SPORT5, ARENA SPORT 2. Z balíka KOMFORT NÁUKA to je kanál DOCUBOX, z KOMFORT FILM kanál CS FILM/HOROR a z balíka KOMFORT KOMPLET ide o kanál PRIVATE TV.

Preto si vám v tejto súvislosti dovoľujeme odporučiť, aby ste si  doladili tieto kanály na digitálnych prijímačoch, v čase od pondelka, 27. apríla 2020, od 10.00 hod a neskôr.  Zachováte si tak kompletnú ponuku vašich objednaných kanálov.
Dovoľujeme si vás požiadať, aby ste si, prosíme vás, neladili digitálne prijímače a televízory pred týmto termínom.

V prípade potreby sa, prosíme vás, obráťte sa telefonicky na Zákaznícku linku 0850 311 000 alebo nás kontaktujte emailom na info@satro.sk

Ospravedlňujeme sa vám za vzniknuté komplikácie, ktoré, žiaľ, nevznikli na našej strane.
Za pochopenie vám vopred ďakujeme.
Vaše SATRO.

0850 311 000 (pondelok-piatok 8.00 - 19.00 h)
info@satro.sk


----------

Úprava cien ponuky SATROdigital od 1.3.2020

Cenník SATROdigital platný od 1.3.2020

Ak používate HD digitálny prijímač, alebo CAM modul, pre zobrazenie kompletnej ponuky HD kanálov vám odporúčame preladiť si prijímač OD UTORKA 3. MARCA 2020 podľa nasledovného odkazu:

https://www.satro.sk/pomoc-a-technicka-podpora-faq

Ak používate SD digitálny prijímač, prelaďovať nemusíte. V prípade Vášho záujmu o kvalitné HD zariadenie, kontaktujte nás.

----------

Spoločnosť SATRO s.r.o. od 01. marca 2020 pripravuje niektoré zmeny v digitálnej programovej ponuke.

Priebežne dopĺňame ponuku kanálov tak, že výrazne rozširujeme balíčky KLASIK a KOMFORT nielen o nové kanály, ale aj o HD verzie tých existujúcich. Dlhodobo sa snažíme vyberať to najkvalitnejšie z veľkej ponuky kanálov. Podrobnejšie informácie o zmenách  v ponuke uvádzame nižšie.

S dopĺňaním ponuky o ďalšie kanály súvisia aj vyššie náklady na ich nákup od vysielateľov. Naviac, niektoré známe a už zaradené kanály priebežne zvyšujú ceny, a tiež z niektorých sa postupne stali platené stanice, ako napríklad Senzi, Šlágr, TA3 a iné. A v neposlednom rade, v prípade programového balíčka MINI sme nútení reagovať na mieru inflácie po viac ako troch rokoch.  Ceny balíčkov KLASIK, MAGYAR a GLOBAL upravujeme po deviatich  rokoch. Aj napriek týmto skutočnostiam sa stále snažíme cenové úpravy minimalizovať.

Od začiaku marca tohto roku spoločnosť SATRO s.r.o. upravuje niektoré ceny svojich programových balíčkov služby SATROdigital nasledovne:

- Cena programového balíčka MINI sa nemení, ostáva vo výške 4,90 EUR mesačne. Do tohto balíčka pribudla stanica Trojka a onedlho očakávame vznik športovej stanice Šport, štvrtého programu RTVS.

- Cena programových balíčkov MINI SK a MINI CZ sa upravuje na 2,50 EUR resp. 1,50 EUR mesačne.  Do programového balíčka MINI SK pribudla detská televízna stanica Jojko a do programového balíčka MINI CZ hudobná stanica Šlágr.

- Cena programového balíčka KLASIK sa mení na 7,50 EUR mesačne. Do tohto programového balíčka pribudli, resp. pribudnú nasledovné televízne stanice: Joj Cinema HD, Discovery HD, NG HD, Viasat Nature HD, Discovery DTX, Travel Channel HD, Eurosport 2 HD, Arena Sport 1 HD a Kino Barrandov HD.

- Cena  programových balíčkov GLOBAL a MAGYAR sa mení na 1,90 EUR mesačne.

- Ceny ostatných programových balíčkov ostávajú nezmenené.

- Do programového balíčka NÁUKA pribudnú nové stanice DocuBox a Travel XP HD. Stanicu Animal Planet HD sme presúvame z programového balíčka KLASIK, a naopak, z balíčka NÁUKA presúvame do balíčka KLASIK stanicu Discovery DTX. HD verzie staníc National Geographic a Discovery budú k dispozícii už v balíčku KLASIK.

- Do programového balíčka HOBBY pribudnú dve nové stanice Fine Living Network HD a Food Network  HD. Stanicu Auto Motor a Sport presúvame do balíčka ŠPORT.

- Do programového balíčka ŠPORT pribudne stanica Arena Sport 2, HD verzia stanice Nova Sport 2 a ďalej stanice Auto Motor a Sport a úplne nová stanica Fast&Fun Box. Stanice Eurosport 2 a Arena Sport 1 presunieme do balíčka KLASIK.

- Do programového balíčka HUDBA sme zaradili stanice Classica a Óčko Expres, pričom sme ukončili spoluprácu so stanicami Mezzo a Slušnej Kanál.

Počas zmluvnej viazanosti sú garantované ceny programových služieb. Po jej uplynutí, nadobúda platnosť nový cenník.

v Bratislave dňa 31.01.2020