zákaznícka linka 0850 311 000 * v cene miestneho hovoru

AKTUALITY

Odstávka služieb Myjava a Brezová pod Bradlom

Vážení zákazníci, avizovaná odstávka služieb sa minulý týždeň nekonala, dodávateľ nám nahlásil odstávku tento týždeň.

Z dôvodu odstávky na optickej trase zo strany nášho dodávateľa v čase od 21.3.2019 23:55h do 22.3.2019 08.00h budú nedostupné naše služby v lokalitách:

Myjava: Televízia a internet

Brezová pod Bradlom: Televízia

Ďakujeme za pochopenie

----
TIMBUKTU, nedeľa, 3. marca o 21:00 h - film ocenený siedmimi cenami César

V Timbuktu od chvíle kedy sa k moci dostali náboženskí extrémisti, vládne režim teroru. Je koniec s hudbou, smiechom, cigaretami a dokonca aj s futbalom. Zo žien sa stali tiene a provizórne súdy vydávajú absurdné a tragické rozsudky. Neďaleko mesta čelí rodina pastierov zákonom týchto nových okupantov.

Kanál TV5MONDE nájdete v ponuke GLOBAL SATROdigital za 1,60 € mesačne. Okrem francúzskej jazykovej stopy a titulkov si môžte obsah vychutnávať aj vďaka anglickým titulkom.

---

PROMO SPRÁVY

1. Pozývame vás sledovať počas celého marca 2019 v našej ponuke Kanálový Tip stanicu SPORT2.


 

Kanálový tip - SPORT2 nájdete počas marca 2019 v našej ponuke MINI SATROdigital. Od apríla 2019 potom budete môcť stanicu SPORT2 sledovať v ponuke KLASIK .
Cena celej programovej ponuky MINI KOMPLET je stanovená 7,90 EUR za mesiac.

2. Zákaznícke stredisko v Nitre sa presťahovalo.

Dovolíme sa vás pripomenúť, že od 4. januára 2019 je Zákaznícke stredisko SATRO s.r.o. Nitra presťahované na novú adresu: Svätoplukovo námestie 1 (Hotel City, oproti Divadlu A. Bagara). Otváracie hodiny na novej adrese: Po - Pi: 8.30 - 18.00 h, So: 9.00 - 12.00 h.

3.  Akcia: Základná inštalácia + wifi modem ZADARMO

Každý zákazník, ktorý sa zaviaže na 24 mesiacov na akúkoľvek službu SATROdigital alebo SATROnet, získava základnú inštaláciu a wifi modem ZADARMO.
Každý nový zákazník pri objednaní si služby SATROnet na 24 mesiacov, získava wifi modem alebo modem a wifi router počas doby viazanosti ZADARMO.
Obidve akcie platia pre zákazníkov z lokality Šurany a pre zákazníkov služby 12G/vzdušná optika vysielačov Zobor, Kamzík a Devínska Kobyla a môžu sa kombinovať s inými platnými akciami.

4. Zvýhodnené ceny internetu + touchTV na 6 mesiacov zadarmo

Od minulého roku platia nové zvýhodnené ceny služby SATROnet v lokalitách Šurany a Devínska Kobyla. Každý zákazník, ktorý si objedná službu SATROnet na 24 mesiacov, získava nielen službu za zvýhodnenú cenu, ale aj službu Touch TV na 6 mesiacov ZADARMO.5. Vynovená akcia od spoločnosti SATRO do konca marca 2019!

Všetci zákazníci môžu získať balíky digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov do konca marca 2019.
Stačí, ak si objednajú kombinovaný balík služby SATROdigital MINI KOMPLET+KLASIK spolu so službou SATROnet Junior na 24 mesiacov.
K tomu je možné si zvoliť jednu z uvedených ponúk:
A) prenájom jedného CAM modulu alebo prenájom jedného digitálneho prijímača + 2 ľubovoľné tematické balíčky SATROdigital na 24 mesiacov za cenu 25 €/mesačne alebo
B) prenájom digitálneho prijímača SATRObox HD HYBRID + služba TV archív na 24 mesiacov za 27 €/mesačne.
Zákazníci v pevných rozvodoch zároveň môžu sledovať analógovú televíziu (SATROanalog KDS, okrem Brezovej pod Bradlom) bezplatne na neobmedzený počet televízorov v domácnosti.
Mesačná cena balíka je nemenná počas doby ich viazanosti.

6. Akcia TV+Net pre lokalitu Šurany do konca marca 2019

Zákazníci môžu získať programové balíky MINI KOMPLET + KLASIK + MAGYAR spolu s vysokorýchlostným internetom SATROnet Professional iba za 21,90 € . K tomu si môžu vybrať buď CAM modul alebo si môžu prenajať digitálny prijímač Amiko. Počas marca 2019 môžu získať aj aktivačný a inštalačný poplatok zadarmo, wifi router alebo modem s wifi zadarmo na prenájom. Toto všetko získajú zákazníci pri 24 mesačnej viazanosti. Ako bonus k akcii je možné získať zvýhodnený balík TV+ Net na prvých 6 mesiacov zadarmo pri 24 mesačnej viazanosti pre prvých 100 zákazníkov.
Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami.

7. SATROsat

SATRO rozšírilo pôsobnosť na celé územie Slovenska. Okrem svojich aktuálnych služieb spoločnosť ponúka digitálnu televíziu cez satelit .
Prostredníctvom služby SATROsat je možné sledovať viac ako 250 programov, z toho viac ako 40 vo vysokom rozlíšení. Digitálna televízia je rozdelená do niekoľkých programových balíčkov, s mesačným poplatkom už od 3,99 EUR. Okrem toho je možnosť objednať si jeden z 11 programových balíčkov.

8. Internet a digitálna televízia iba za 16,40 EUR!

Zákazníci majú možnosť získať balík digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov za 16,40 EUR mesačne. Balík obsahuje najobľúbenejšie slovenské a české stanice internet až do 50 Mbit/s, káblový modem a digitálny prijímač. K tomu získajú základnú analógovú televíziu na všetky televízory v domácnosti okrem Brezovej pod Bradlom. Akciová cena na spomínaný balík platí pre nových aj verných zákazníkov. Pre lokalitu Šurany je akcia kombinovateľná s akciou 3 mesiace zadarmo.

9. Televízny archív

SATRO Touch TV umožňuje sledovanie všetkých relácií najobľúbenejších slovenských a českých staníc sedem dní dozadu.
Všetky programy v SATRO Touch TV sú nahrávané s dostatočnou časovou rezervou na ich začiatku aj konci. Sledovanie archívu vyžaduje najnovší hybridný typ prijímača SATRObox
HD USB PVR. Pri kúpe tohto prijímača zákazníci získavajú prístup k archívu až na dvanásť mesiacov bezplatne. Tí zákazníci, ktorí hybridný prijímač už vlastnia resp. ho budú mať, získajú SATRO Touch TV tak, že si v menu svojho digitálneho prijímača TV archív aktivujú. Sledujte TV archív pomocou aplikácie touchTV aj na smartfóne, tablete alebo na platforme Android TV, konkrétne na smart televízoroch Sony Bravia, Philips, Sharp a herných konzolách s Android TV ako Nvidia Shield TV.
Mesačný poplatok za službu SATRO Touch TV je stanovený už od 1,90€ mesačne za 20 staníc. Rovnako je možné využiť akciu do konca marca 2019 - prvé tri mesiace na službu Touch TV ZADARMO pri 24-mesačnej viazanosti.10. AKCIA 2 MESIACE ZADARMO NA AKÚKOĽVEK TV SLUŽBU PLATÍ DO KONCA MARCA 2019!

Do konca marca 2019 platí akcia „Prvé dva mesiace zadarmo na akúkoľvek TV službu.“
Pri dvojročnej viazanosti na akúkoľvek televíznu službu získajú zákazníci svoj objednaný balík na prvé dva mesiace zadarmo. Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami.

11. Najvýhodnejšia kombinácia internetu a televízie

Zákazníci majú možnosť získať vysokorýchlostný SATROnet Junior spolu s digitálnou televíziou SATROdigital MINI KOMPLET+KLASIK aj s jedným základným digitálnym prijímačom alebo CAM modulom a káblovou televíziou v pevných rozvodoch za mesačný poplatok iba 21,90 EUR. Stačí, ak sa zaviažu na 24 mesiacov na odoberanie
spomínaného balíka. Pre lokalitu Šurany je akcia kombinovateľná s akciou 3 mesiace zadarmo. Akcia platí do konca marca 2019 a je možné kombinovať ju aj s inými
akciami.

12. Digitálna televízia alebo internet až na 6 mesiacov zadarmo pri viazanosti u konkurencie do konca marca 2019.

Ak ste nespokojní so svojim televíznym, alebo internetovým operátorom, získajte viac ako 50 televíznych staníc alebo rýchlejší internet na 6 mesiacov zadarmo, hoci ste viazaní u iného operátora! Ak sa zákazník preukáže zmluvou s iným operátorom môže získať SATROdigital MINI + KLASIK alebo MINI KOMPLET+KLASIK alebo akýkoľvek internet z našej ponuky najprv na 6 mesiacov ZADARMO a potom na 24 mesiacov podľa platného cenníka, pričom môže počas tejto viazanosti využívať iné aktuálne akcie. Podmienkou je, aby bola mesačná platba za televízne, alebo internetové služby od iného poskytovateľa vyššia ako 1 EURO, pričom počet zostávajúcich mesiacov do ukončenia viazanosti u iného poskytovateľa neprekročí dobu 6 mesiacov. Programové ponuky MINI KOMPLET a KLASIK budú obsahovať viac ako 60 programov v SD aj v HD kvalite za mesačný poplatok 14,90 EUR
Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami.

13. SATRO uľahčuje možnosť doobjednania si balíkov digitálnej televízie

Spoločnosť SATRO poskytuje svojim zákazníkom možnosť doobjednať si doplnkové služby SATROdigital na diaľku a na ľubovoľné časové obdobie. Zákazníci, ktorí odoberajú službu SATROdigital si môžu zvoliť ľubovoľné programové balíky nad rámec ich predplatených služieb, a to bez viazanosti a na nimi zvolené obdobie v rozpätí od jedného až do 11 mesiacov.
Ak si zákazníci diaľkovo objednajú akúkoľvek novú platenú službu na 11 mesiacov nepretržite, majú nárok na jeden ďalší (dvanásty) mesiac tejto služby ZADARMO (akcia 11+1).

Tabuľka na rýchle objednávanie si programových balíkovVážení zákazníci
Na záver  si dovolím ešte pripomenúť, že bližšie informácie a pravidlá všetkých spomínaných akcií nájdete na www.satro.sk alebo sa dozviete na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.