zákaznícka linka 0850 311 000 * v cene miestneho hovoru

HBO GO

Radi by sme vás informovali, že v rámci skvalitňovania služby HBO GO pripravuje poskytovateľ služby HBO GO novú funkcionalitu, a to Download v rámci služby. Táto služba bude sprístupnená všetkým predplatiteľom HBO GO služby a bude implementovaná do konca roka 2018. Zároveň by sme vás radi informovali, že od 19.9.2018 bude vypnutá funkcionalita lineárneho streamu HBO.

PROMO SPRÁVY SEPTEMBER 2018


1.

 
Pozývame vás sledovať počas celého septembra 2018 v našej ponuke Kanálový Tip stanicu TV Paprika  .  Kanálový tip -  TV Paprika nájdete počas septembra 2018 v našej ponuke MINI SATROdigital. Od októbra 2018 potom budete môcť stanicu TV Paprika  sledovať v ponuke KOMFORT a KOMFORT HOBBY.

Cena celej programovej ponuky MINI KOMPLET je stanovená  7,90 EUR za mesiac.

2. SATROdigital + SATROnet

Nová akcia: Základná inštalácia + wifi modem ZADARMO

Každý zákazník, ktorý sa zaviaže na 24 mesiacov na akúkoľvek službu SATROdigital  alebo SATROnet, získava základnú inštaláciu a wifi modem ZADARMO.
Každý nový zákazník pri objednaní si služby SATROnet na 24 mesiacov, získava wifi modem alebo modem a wifi router počas doby viazanosti ZADARMO.
Obidve akcie platia pre zákazníkov z lokality Šurany a pre zákazníkov služby 12G/vzdušná optika  vysielačov Zobor, Kamzík a Devínska Kobyla a môžu sa kombinovať s inými platnými akciami.

3. Zvýhodnené ceny internetu + touchTV na 6 mesiacov zadarmo

Od septembra platia nové zvýhodnené ceny služby SATROnet v lokalitách Šurany  a Devínska Kobyla.
Každý zákazník, ktorý si objedná službu SATROnet na 24 mesiacov, získava nielen službu za zvýhodnenú cenu, ale  aj službu Touch TV na 6 mesiacov ZADARMO.


4. Vynovená akcia od spoločnosti SATRO do konca septembra 2018! SATROdigital + SATROnet

Všetci zákazníci môžu získať balíky digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov do konca septembra 2018.

Stačí, ak si objednajú kombinovaný balík služby SATROdigital MINI KOMPLET+KLASIK spolu so službou SATROnet Junior na 24 mesiacov.

K tomu je možné si zvoliť jednu z uvedených ponúk:
A) prenájom jedného CAM modulu alebo prenájom jedného digitálneho prijímača + 2  ľubovoľné tematické balíčky SATROdigital na 24 mesiacov za cenu 25 €/mesačne alebo
B) prenájom digitálneho prijímača SATRObox HD HYBRID + služba TV archív na 24 mesiacov za 27 €/mesačne.
Zákazníci v pevných rozvodoch zároveň môžu sledovať analógovú televíziu (SATROanalog KDS, okrem Brezovej pod Bradlom) bezplatne na neobmedzený počet televízorov v domácnosti.

Mesačná cena balíka je nemenná počas doby ich viazanosti.

Pre lokalitu Šurany je akcia kombinovateľná s akciou 3 mesiace zadarmo. Programové ponuky MINI KOMPLET a KLASIK  budú obsahovať viac ako 60 programov v SD aj v HD kvalite za mesačný poplatok 14,90 EUR. Mesačná cena  ľubovoľného  tematického programového balíčka z ponuky KOMFORT je 2,50 EUR, mesačný poplatok služby SATROnet Junior je 19,80 EUR.

5. SATROsat

SATRO rozšírilo pôsobnosť na celé územie Slovenska.  Okrem svojich aktuálnych služieb spoločnosť ponúka digitálnu televíziu cez satelit  .

Prostredníctvom služby SATROsat je možné sledovať viac ako 250 programov, z toho viac ako 40 vo vysokom rozlíšení. Digitálna televízia je rozdelená do niekoľkých programových  balíčkov, s mesačným poplatkom už od 3,99 EUR. Okrem toho je možnosť objednať si jeden z  11  programových balíčkov.

6. SATROdigital + SATROnet

Internet a digitálna televízia iba za 14,90 EUR!

Zákazníci majú možnosť získať balík  digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov  za 14,90 EUR mesačne. Balík obsahuje najobľúbenejšie slovenské a české stanice internet až do 50 Mbit/s a káblový modem.
K tomu získajú základnú analógovú televíziu na všetky televízory v domácnosti okrem Brezovej pod Bradlom. Akciová cena  na spomínaný balík platí pre nových aj verných zákazníkov. Pre lokalitu Šurany je akcia kombinovateľná s akciou 3 mesiace zadarmo.

7. SATROdigital

SATRO Touch TV  umožňuje sledovanie všetkých relácií  najobľúbenejších slovenských a českých staníc sedem dní dozadu. Všetky programy v SATRO Touch TV  sú nahrávané s dostatočnou časovou rezervou na ich začiatku aj konci.
Sledovanie archívu vyžaduje najnovší hybridný typ prijímača SATRObox HD USB PVR (na obrázku).


 
Pri kúpe tohto prijímača zákazníci získavajú prístup k archívu až na dvanásť mesiacov bezplatne. Tí zákazníci, ktorí hybridný prijímač už vlastnia resp. ho budú mať, získajú SATRO Touch TV  tak, že si v menu svojho digitálneho prijímača TV archív aktivujú.

Sledujte TV archív pomocou aplikácie touchTV aj na smartfóne, tablete alebo na platforme Android TV, konkrétne na smart televízoroch Sony Bravia, Philips, Sharp a herných konzolách s Android TV ako Nvidia Shield TV.

Mesačný poplatok za službu SATRO Touch TV  je stanovený už od 1,90€ mesačne za 20 staníc. Rovnako je možné využiť akciu do konca  septembra   2018   - prvé tri mesiace na službu Touch TV ZADARMO pri 24-mesačnej viazanosti.

8. SATROdigital, SATROanalog

AKCIA 2 MESIACE ZADARMO NA AKÚKOĽVEK TV SLUŽBU PLATÍ DO  KONCA  SEPTEMBRA   2018!

Do konca septembra 2018 platí akcia „Prvé dva mesiace zadarmo na akúkoľvek TV službu.“
Pri dvojročnej viazanosti na akúkoľvek televíznu službu získajú zákazníci svoj objednaný balík na prvé dva mesiace zadarmo.

Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami.

9. SATROdigital + SATROnet

Najvýhodnejšia kombinácia internetu a televízie

Zákazníci  majú možnosť získať vysokorýchlostný SATROnet Junior spolu s digitálnou televíziou SATROdigital MINI KOMPLET+KLASIK aj s jedným základným digitálnym prijímačom alebo CAM modulom a káblovou televíziou v pevných rozvodoch za mesačný poplatok iba 21,90 EUR. Stačí, ak sa zaviažu na 24 mesiacov na odoberanie spomínaného balíka. Pre lokalitu Šurany je akcia kombinovateľná s akciou 3 mesiace zadarmo.
Akcia platí do konca septembra  2018 a je možné kombinovať ju aj s inými akciami.

10. SATROdigital, SATROnet

Digitálna televízia alebo internet až na 6 mesiacov zadarmo pri viazanosti u konkurencie do konca  septembra  tohto roku.

Ak ste nespokojní so svojim televíznym, alebo internetovým operátorom, získajte viac ako 50 televíznych staníc alebo rýchlejší internet na 6 mesiacov zadarmo, hoci ste viazaní u iného operátora!

Ak sa zákazník preukáže zmluvou s iným operátorom môže získať  SATROdigital MINI + KLASIK alebo MINI KOMPLET+KLASIK alebo akýkoľvek internet z našej ponuky najprv na 6 mesiacov ZADARMO a potom na 24 mesiacov podľa platného cenníka, pričom môže počas tejto viazanosti využívať iné aktuálne akcie.

Podmienkou je, aby bola mesačná platba za televízne, alebo internetové služby od iného poskytovateľa vyššia ako 1 EURO, pričom počet zostávajúcich mesiacov do ukončenia viazanosti u iného poskytovateľa neprekročí dobu 6 mesiacov.

Programové ponuky MINI KOMPLET a KLASIK budú obsahovať viac ako 60 programov v SD aj v HD kvalite za mesačný poplatok 14,90 EUR

Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami.

11. Diaľkové doobjednávanie balíkov SATROdigital

SATRO uľahčuje možnosť doobjednania si balíkov digitálnej televízie
Spoločnosť SATRO poskytuje svojim zákazníkom možnosť doobjednať si doplnkové  služby SATROdigital na diaľku a na ľubovoľné časové obdobie. Zákazníci, ktorí odoberajú službu SATROdigital si môžu zvoliť ľubovoľné programové balíky nad rámec ich predplatených služieb, a to bez viazanosti a na nimi zvolené obdobie v rozpätí od jedného až do 11 mesiacov.
Ak si zákazníci diaľkovo objednajú akúkoľvek novú platenú službu  na 11 mesiacov nepretržite, majú nárok na jeden ďalší (dvanásty) mesiac tejto služby ZADARMO (akcia 11+1).

Tabuľka na rýchle objednávanie si programových balíkov SATROdigitalVážení zákazníci
Na záver  si dovolím ešte pripomenúť, že bližšie informácie a pravidlá všetkých spomínaných akcií nájdete na www.satro.sk alebo sa dozviete na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.