zákaznícka linka 0850 311 000 * v cene miestneho hovoru

AKTUALITY


Novým kanálovým tipom v ponuke MINI  bude v  januári 2020 stanica Viasat Nature, ktorá je v našej programovej ponuke úplne novou stanicou.
 
Ak chcete sledovať súčasný (decembrový) kanálový tip (Minimax) aj budúci mesiac, objednajte si ponuku KLASIK.


---Nová stanica v ponuke: TROJKA
 
Dňa 22.12.2019 uvedie RTVS novú stanicu s názvom TROJKA. Celé vysielanie bude odrážať hlavné motto okruhu – "S Trojkou nikdy nezostarneš". Stanica bude zameraná hlavne na starších divákov. Predmetnú stanicu nájdete v ponuke digitálnej SATROdigital aj analógovej televízie SATROanalog.

SATROdigital SD/HD ponuka MINI: LCN 35/210

SATROanalog: všetky mestá, v meste Brezová pod Bradlom bude stanica zaradená do Základnej ponuky.


---Novým kanálovým tipom v ponuke MINI  bude v decembri 2019 stanica MINIMAX.


---

Aktuality na obdobie December 2019


---

Od začiatku októbra 2019 zaraďujeme do programového balíčka KLASIK služby SATROdigital kanál JOJ Cinema HD.

JOJ Cinema HD je obľúbená stanica, ktorá prináša fanúšikom filmu exkluzívne filmové premiéry všetkých žánrov. Aby sa zákazníci bližšie zoznámili s jej programovou štruktúrou, bude stanica JOJ Cinema HD v novembri 2019 Kanálovým tipom. To znamená, že si ju môžu pozrieť všetci zákazníci služby SATROdigital aj SATROanalog KDS.

---


HBO GO rozširuje svoje funkcie o možnosť stiahnutia si vybraných titulov do mobilného (smartfón/tablet) so systémom Android (verzia 5.0 a vyššie) pre pozeranie bez nutnosti pripojenia k Internetu, tzv. off-line sledovanie. Takto stiahnuté tituly sú v zariadení k dispozícii na prehranie 30 dní od uloženia. Po začatí prehrávania je titul možné dopozerať do 48 hodín. Celkovo sa dá týmto spôsobom uložiť pre off-line sledovanie až 25 titulov dokopy na všetkých registrovaných zariadeniach zákazníka. Štandardne je možné registrovať až 5 zariadení a súčasne sledovať na 2 z nich.

Na rozšírení pre ďalšie systémy a zariadenia sa intenzívne pracuje.

Populárna služba knižnice filmov a seriálov HBO GO je dostupná našim zákazníkom zadarmo k balíku HBOmax, prípadne za doplatok k menšiemu balíku HBO alebo aj k službe SATROnet.

------

Na Myjave sa na jeseň v pevných rozvodoch zmení služba SATROanalog

Od októbra  2019 dôjde k úpravám analógovej ponuky na Myjave v pevných rozvodoch.
Základná a Rozšírená ponuka SATROanalog  KDS na Myjave  sa zlúči  do novej, analógovej ponuky s názvom SATROanalog. Programová ponuka bude obsahovať 30 staníc, medzi nimi aj obľúbené slovenské a české programy, a tiež niektoré zahraničné programy. Mesačný poplatok tejto programovej ponuky bude 8,30 €.  Zákazníci si budú môcť vybrať: Môžu naďalej sledovať novú  analógovú ponuku (s nutnosťou preladiť svoje TV prijímače)  môžu však prejsť na službu SATROdigital s mnohými výhodami, akciami a veľkými zľavami.  Popri digitálnej TV budú mať novú analógovú ponuku ZADARMO na všetkých TV prijímačoch.

Nová analógová ponuka

PROMO Správy 10/2019

----

      

Kanálovým tipom v mesiaci september 2019 budú až 2 stanice, v prvej polke septembra Disney Channel a v dru
hej polke Disney Junior.

---

Oznam Topoľčany: Vážení zákazníci, prelaďovanie analógových programov v Topoľčanoch sme z technických príčin presunuli na 15.07.2019. Stále máte možnosť využiť prechod na digitálnu televíziu za zvýhodnených podmienok. Budeme radi ak budete kontaktovať nášho obchodného zástupcu: Adela Kurpašová 0918961886, alebo mailom info@satro.sk. Ďakujeme za pochopenie.

Dovoľujeme si Vás však upozorniť, že ak chcete pozerať novú programovú ponuku SATROanalog KDS od 15. júla 2019 v optimálnom zoradení kanálov, bude potrebné, aby ste si znova naladili vaše TV. Odporúčame vykonať automatické analógové ladenie, presný postup je odlišný pre jednotlivé typy televízorov (Menu - Ladenie - Analóg - Automatické ladenie).


---

Vážený zákazník,
 
dovoľujeme si Vás informovať, že od 01.07.2019 sme nútení ukončiť vysielanie maďarskej jazykovej verzie stanice Spektrum Home, nakoľko jej distribútor nedal súhlas na vysielanie v maďarskom jazyku. 
Pre Vás však ostáva Vaša obľúbená stanica Spektrum Home vysielať aj naďalej v českom jazyku.
 
Ďakujeme za Vaše pochopenie.

---

Vážení zákazníci

SATRO s.r.o. sa dištancuje od akýchkoľvek pochybných súťaží , ktoré sľubujú možné  peňažné výhry, resp. mobilné zariadenia. Naše súťaže koordinujeme výlučne a len s našimi licencovanými a zazmluvnenými partnermi, s jasne danými podmienkami, ktoré vylučujú finančné výhry a ktoré sú v súlade s platnou legislatívou.
 
V prípde, že ste sa stali obeťami takéhoto podvodu, prosíme vás, kontaktujte PZ SR.
 
Ďakujeme za pochopenie. 
SATRO s.r.o.


---