zákaznícka linka 0850 311 000 * v cene miestneho hovoru

AKTUALITY

Oznam Topoľčany: Vážení zákazníci, prelaďovanie analógových programov v Topoľčanoch sme z technických príčin presunuli na 15.07.2019. Stále máte možnosť využiť prechod na digitálnu televíziu za zvýhodnených podmienok. Budeme radi ak budete kontaktovať nášho obchodného zástupcu: Adela Kurpašová 0918961886, alebo mailom info@satro.sk. Ďakujeme za pochopenie.

Dovoľujeme si Vás však upozorniť, že ak chcete pozerať novú programovú ponuku SATROanalog KDS od 15. júla 2019 v optimálnom zoradení kanálov, bude potrebné, aby ste si znova naladili vaše TV. Odporúčame vykonať automatické analógové ladenie, presný postup je odlišný pre jednotlivé typy televízorov (Menu - Ladenie - Analóg - Automatické ladenie).


---

Vážený zákazník,
 
dovoľujeme si Vás informovať, že od 01.07.2019 sme nútení ukončiť vysielanie maďarskej jazykovej verzie stanice Spektrum Home, nakoľko jej distribútor nedal súhlas na vysielanie v maďarskom jazyku. 
Pre Vás však ostáva Vaša obľúbená stanica Spektrum Home vysielať aj naďalej v českom jazyku.
 
Ďakujeme za Vaše pochopenie.


---

Promo správy 7/2019

---

Vážení zákazníci

SATRO s.r.o. sa dištancuje od akýchkoľvek pochybných súťaží , ktoré sľubujú možné  peňažné výhry, resp. mobilné zariadenia. Naše súťaže koordinujeme výlučne a len s našimi licencovanými a zazmluvnenými partnermi, s jasne danými podmienkami, ktoré vylučujú finančné výhry a ktoré sú v súlade s platnou legislatívou.
 
V prípde, že ste sa stali obeťami takéhoto podvodu, prosíme vás, kontaktujte PZ SR.
 
Ďakujeme za pochopenie. 
SATRO s.r.o.


---


Novým kanálovým tipom v ponuke MINI  bude v júni 2019 stanica AMC. Ak chcete sledovať súčasný kanálový tip aj budúci mesiac, objednajte si ponuku KLASIK.


---

Zmena analógovej programovej ponuky v meste Topoľčany od 1.7.2019

Od 01. júla 2019 sa zlúči Základná a Rozšírená analógová ponuka v meste Topoľčany do jednej novej, analógovej ponuky. Celý proces súvisí s výrazným spoplatnením najsledovanejších slovenských a českých programov ich vysielateľmi už od roku 2017. Za cenu dlhodobého dotovania týchto nákladov naviac sme cenu pre vás a ani programovú ponuku nezmenili. V
súčasnosti sme však nútení pristúpiť k úpravám analógovej ponuky.

Programová ponuka bude i naďalej obsahovať všetky obľúbené slovenské a české programy, a tiež niektoré zahraničné programy.

Cenník SATROanalog KDS TO od 1.7.2019

Mesačný poplatok tejto programovej ponuky bude 7,90 €.

Dovoľujeme si vám ponúknuť nasledovné možnosti:1a) ak využívate v súčasnosti Základnú alebo Rozšírenú analógovú ponuku: V prípade, že máte viazanosť na vašu súčasnú službu, cena sa vám počas doby trvania vašej viazanosti NEZMENÍ.
V prípade, že nemáte viazanosť na vašu súčasnú službu, nová cena ponuky bude 7,90 €.

1b) ak využívate v súčasnosti Základnú ponuku ako bonus k internetu (Standard a vyššie): od 01. júla 2019 budete mať k dispozícii obmedzenú ponuku v rozsahu JEDNOTKA, DVOJKA, TV NOE, TV LUX, ŠLÁGR, CETV, PROMO SATRO, KANÁLOVÝ TIP. Pokiaľ ide o vami objednanú službu SATROnet, jej podmienky ostávajú nezmenené.

1c) ak využívate v súčasnosti Rozšírenú ponuku za zvýhodnenú cenu k internetu (Stadanrad a vyššie): od 01. júla 2019 budete mať novú analógovú ponuku za doplatok 3 € mesačne. Pokiaľ ide o vami objednanú službu SATROnet, jej podmienky ostávajú nezmenené.

Dovoľujeme si Vás však upozorniť, že ak chcete pozerať novú programovú ponuku SATROanalog KDS od 01. júla 2019 v optimálnom zoradení kanálov, bude potrebné, aby ste si znova naladili vaše TV. Odporúčame vykonať automatické analógové ladenie, presný postup je odlišný pre jednotlivé typy televízorov (Menu - Ladenie - Analóg - Automatické ladenie).
2) Prejsť na modernejšiu službu SATROdigital.

Služba Vám umožní sledovať aj stanice ako napríklad Discovery, Minimax, Eurosport.
Pri rovnakom poplatku ako za analógovú ponuku, t.j. 7,90 €, v balíku MINI KOMPLET získate 24 SD a 13 HD staníc, prenájom digitálneho prijímača počas 24-mesačnej viazanosti ZADARMO, pričom Vám všetko prinesieme domov a nainštalujeme.

Navyše máte možnosť doobjednať si celkovo vyše 130 staníc v digitálnej kvalite. Balík GLOBAL si môžete vyskúšať na 12 mesiacov zadarmo a základný digitálny prijímač na druhom TV prijímači získate teraz tiež zadarmo. Medzi výhody digitálnej televízie patrí napríklad HD kvalita obrazu, nahrávanie, TV program na 14 dní priamo v prijímači (EPG) alebo za doplatok aj televízny archív. Nová analógová ponuka Vám ostáva na všetky Vaše TV prijímače v domácnosti.

----

Počas celého mája 2019 pozývame sledovať v našej ponuke Kanálový Tip stanicu Viasat History.
Stanicu Viasat History - nájdu naši zákazníci počas mája tohto roku v našej ponuke MINI, MINI
Komplet SATROdigital alebo v ponukách SATROanalog KDS. Od mája 2019 potom bude stanica Viasat
History dostupná v ponuke KLASIK služby SATROdigital.

-----

Promo správy máj 2019

-----

Od pondelka 01 . apríla 2019 pribudne v ponuke KOMFORT a v ponuke HUDBA služby SATROdigital hudobná stanica CLASSICA Stingray.Classica Stingray prináša milovníkom klasickej a vážnej hudby to najlepšie zo sveta opery, baletu a koncertov z celého sveta. Classica Stingray vysiela 24 hodín a mesačne prináša minimálne 25 premiérových vysielacích hodín v podobe prenosov z takých svetových scény ako sú Opéra National v Paríži, Opera House v San Franciscu alebo Teatro Real v Madride. Súčasne, 31. marca 2019, sa končí vysielanie hudobnej stanice MEZZO v ponukách SATROdigital.

    

Do programovej služby SATROdigital pribudli dve nové stanice HD – spravodajská TA3 a športová Arena Sport1. „Stanicu TA3 HD nájdu naši zákazníci v balíčku MINI SK a MINI KOMPLET. Športovú stanicu Arena Sport1 zase v balíčku KOMFORT a tematickom balíčku ŠPORT“, potvrdil Marek Michalík, marketingový manažér spoločnosti SATRO s.r.o. a pokračoval: „Počas celého apríla 2019 pozývame sledovať v našej ponuke Kanálový Tip stanicu Viasat Explore .Stanicu Viasat Explore - nájdu naši zákazníci počas apríla tohto roku v našej ponuke MINI, MINI Komplet SATROdigital alebo v ponukách SATROanalog KDS. Od mája 2019 potom bude stanica Viasat Explore dostupná v ponuke KLASIK služby SATROdigital.“V spolupráci so spoločnosťou HBO pripravila spoločnosť SATRO s.r.o. tzv. voľné vysielanie stanice HBO3 HD. Toto voľné vysielanie sa začne v pondelok 08. apríla 2019 od 06.00 hod a potrvá do pondelka 15. apríla 2019 do 06.00 hod. Všetci zákazníci, ktorí majú predplatenú službu SATROdigital tak môžu počas spomínaného týždňa na stanici HBO3 sledovať reprízy jednotlivých dielov obľúbeného seriálu „Hra o tróny“. Jeho poslednú premiérovú sériu následne uvedie HBO v pondelok 15. apríla 2019 na stanici HBO o 03.00 hod a o 20.00 hod. Od jesene minulého roku spoločnosť rozšírila aj počet staníc v aplikácii touchTV a v TV Archíve na 25, pričom stanice sú uložené 7 dní dozadu. Zákazníci si TV Archív môžu objednať už od 1,90 EUR na mesiac, poprípade spolu s hybridným HD digitálnym prijímačom už od 3,40 EUR za mesiac. Naviac, všetky naše aktuálne ponúkané HD digitálne prijímače umožňujú lokálne nahrávanie filmu či seriálu aj pre ďalšie off-line sledovanie.