zákaznícka linka 0850 311 000 * v cene miestneho hovoru

AKTUALITY


PROMO SPRÁVY DECEMBER 2018


1. 

Pozývame vás sledovať počas celého decembra  2018 v našej ponuke Kanálový Tip stanicu  FILM BOX PREMIUM HD  .  Kanálový tip -   FILM BOX PREMIUM HD    nájdete počas decembra   2018 v našej ponuke MINI SATROdigital. Od  januára  2019 potom budete môcť stanicu  FLM BOX PREMIUM HD  sledovať v ponuke  KOMFORT  a FILM.

Cena celej programovej ponuky MINI KOMPLET je stanovená  7,90 EUR za mesiac.

2. SATROdigital

Spoločnosť SATRO pripravila pre svojich zákazníkov aj na tohtoročné Vianoce malý darček. Počas troch  vianočných sviatočných dní budú môcť všetci naši zákazníci služby SATROdigital sledovať takmer všetky programové ponuky nekódovane. Toto voľné vysielanie sa začne od polnoci, 24. decembra 2018 a skončí sa o polnoci 26. decembra 2018.

Už na jar roku 2019 sa môžete tešiť na rozšírenie niektorých programových balíkov o nové stanice.

3. SATROdigital + SATROnet

Nová akcia: Základná inštalácia + wifi modem ZADARMO

Každý nový zákazník, ktorý sa zaviaže na 24 mesiacov na akúkoľvek službu SATROdigital  alebo SATROnet, získava základnú inštaláciu a wifi modem ZADARMO.

Každý nový zákazník pri objednaní si služby SATROnet na 24 mesiacov, získava wifi modem alebo modem a wifi router počas doby viazanosti ZADARMO.

Obidve akcie platia pre zákazníkov z lokality Šurany a pre zákazníkov služby 12G/vzdušná optika  vysielačov Zobor, Kamzík a Devínska     Kobyla a môžu sa kombinovať s inými platnými akciami.

4. SATROdigital + SATROnet

Zvýhodnené ceny internetu + touchTV na 6 mesiacov zadarmo

Od septembra platia nové zvýhodnené ceny služby SATROnet v lokalitách Šurany  a Devínska Kobyla.

Každý zákazník, ktorý si objedná službu SATROnet na 24 mesiacov, získava nielen službu za zvýhodnenú cenu, ale  aj službu Touch TV na 6 mesiacov ZADARMO.5. Vynovená akcia od spoločnosti SATRO do konca decembra 2018! SATROdigital + SATROnet

Všetci zákazníci môžu získať balíky digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov do konca decembra 2018 .

Stačí, ak si objednajú kombinovaný balík služby SATROdigital MINI KOMPLET+KLASIK spolu so službou SATROnet Junior na 24 mesiacov.

K tomu je možné si zvoliť jednu z uvedených ponúk:
A) prenájom jedného CAM modulu alebo prenájom jedného digitálneho prijímača + 2  ľubovoľné tematické balíčky SATROdigital na 24 mesiacov za cenu 25 €/mesačne alebo
B) prenájom digitálneho prijímača SATRObox HD HYBRID + služba TV archív na 24 mesiacov za 27 €/mesačne.
Zákazníci v pevných rozvodoch zároveň môžu sledovať analógovú televíziu (SATROanalog KDS, okrem Brezovej pod Bradlom) bezplatne na neobmedzený počet televízorov v domácnosti.

Mesačná cena balíka je nemenná počas doby ich viazanosti.

6. Akcia TV+Net pre lokalitu Šurany do konca decembra 2018

Zákazníci môžu získať programové balíky MINI KOMPLET + KLASIK + MAGYAR spolu s vysokorýchlostným internetom SATROnet Professional iba za 21,90 € . K tomu si môžu vybrať buď CAM modul alebo si môžu prenajať digitálny prijímač Amiko. Počas decembra 2018 môžu získať aj aktivačný a inštalačný poplatok zadarmo,  wifi router alebo modem s wifi zadarmo na prenájom. Toto všetko získajú zákazníci pri 24 mesačnej viazanosti.

Ako bonus k akcii je možné získať zvýhodnený balík TV+ Net na prvých 6 mesiacov zadarmo pri 24 mesačnej viazanosti pre prvých 100 zákazníkov.  

7. SATROsat

SATRO rozšírilo pôsobnosť na celé územie Slovenska.  Okrem svojich aktuálnych služieb spoločnosť ponúka digitálnu televíziu cez satelit  .
Prostredníctvom služby SATROsat je možné sledovať viac ako 250 programov, z toho viac ako 40 vo vysokom rozlíšení. Digitálna televízia je rozdelená do niekoľkých programových  balíčkov, s mesačným poplatkom už od 3,99 EUR. Okrem toho je možnosť objednať si jeden z  11  programových balíčkov.

8. SATROdigital + SATROnet

Zákazníci majú možnosť získať balík  digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu na 24 mesiacov  za 14,90 EUR mesačne. Balík obsahuje najobľúbenejšie slovenské a české stanice internet až do 50 Mbit/s a káblový modem.
K tomu získajú základnú analógovú televíziu na všetky televízory v domácnosti okrem Brezovej pod Bradlom. Akciová cena  na spomínaný balík platí pre nových aj verných zákazníkov. Pre lokalitu Šurany je akcia kombinovateľná s akciou 3 mesiace zadarmo.

9. SATROdigital

SATRO touchTV  umožňuje sledovanie všetkých relácií  najobľúbenejších slovenských a českých staníc sedem dní dozadu. Všetky programy v SATRO Touch TV  sú nahrávané s dostatočnou časovou rezervou na ich začiatku aj konci.
Sledovanie archívu vyžaduje najnovší hybridný typ prijímača SATRObox HD USB PVR (na obrázku).


 
Pri kúpe tohto prijímača zákazníci získavajú prístup k archívu až na dvanásť mesiacov bezplatne. Tí zákazníci, ktorí hybridný prijímač už vlastnia resp. ho budú mať, získajú SATRO Touch TV  tak, že si v menu svojho digitálneho prijímača TV archív aktivujú.

Sledujte TV archív pomocou aplikácie touchTV aj na smartfóne, tablete alebo na platforme Android TV, konkrétne na smart televízoroch Sony Bravia, Philips, Sharp a herných konzolách s Android TV ako Nvidia Shield TV.

Mesačný poplatok za službu SATRO Touch TV  je stanovený už od 1,90€ mesačne za 20 staníc. Rovnako je možné využiť akciu do konca decembra 2018   - prvé tri mesiace na službu Touch TV ZADARMO pri 24-mesačnej viazanosti.

10. SATROdigital, SATROanalog

AKCIA 2 MESIACE ZADARMO NA AKÚKOĽVEK TV SLUŽBU PLATÍ DO  KONCA  DECEMBRA 2018!

Do konca decembra 2018 platí akcia „Prvé dva mesiace zadarmo na akúkoľvek TV službu.“
Pri dvojročnej viazanosti na akúkoľvek televíznu službu získajú zákazníci svoj objednaný balík na prvé dva mesiace zadarmo.

Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami.

11. SATROdigital + SATROnet

Najvýhodnejšia kombinácia internetu a televízie

Zákazníci  majú možnosť získať vysokorýchlostný SATROnet Junior spolu s digitálnou televíziou SATROdigital MINI KOMPLET+KLASIK aj s jedným základným digitálnym prijímačom alebo CAM modulom a káblovou televíziou v pevných rozvodoch za mesačný poplatok iba 21,90 EUR. Stačí, ak sa zaviažu na 24 mesiacov na odoberanie spomínaného balíka. Pre lokalitu Šurany je akcia kombinovateľná s akciou 3 mesiace zadarmo.
Akcia platí do konca decembra 2018 a je možné kombinovať ju aj s inými akciami.

12. SATROdigital, SATROnet

Digitálna televízia alebo internet až na 6 mesiacov zadarmo pri viazanosti u konkurencie do konca decembra tohto roku.

Ak ste nespokojní so svojim televíznym, alebo internetovým operátorom, získajte viac ako 50 televíznych staníc alebo rýchlejší internet na 6 mesiacov zadarmo, hoci ste viazaní u iného operátora!

Ak sa zákazník preukáže zmluvou s iným operátorom môže získať  SATROdigital MINI + KLASIK alebo MINI KOMPLET+KLASIK alebo akýkoľvek internet z našej ponuky najprv na 6 mesiacov ZADARMO a potom na 24 mesiacov podľa platného cenníka, pričom môže počas tejto viazanosti využívať iné aktuálne akcie.

Podmienkou je, aby bola mesačná platba za televízne, alebo internetové služby od iného poskytovateľa vyššia ako 1 EURO, pričom počet zostávajúcich mesiacov do ukončenia viazanosti u iného poskytovateľa neprekročí dobu 6 mesiacov.

Programové ponuky MINI KOMPLET a KLASIK budú obsahovať viac ako 60 programov v SD aj v HD kvalite za mesačný poplatok 14,90 EUR

Akciu je možné kombinovať aj s inými akciami.

13. Diaľkové doobjednávanie balíkov SATROdigital

SATRO uľahčuje možnosť doobjednania si balíkov digitálnej televízie
Spoločnosť SATRO poskytuje svojim zákazníkom možnosť doobjednať si doplnkové  služby SATROdigital na diaľku a na ľubovoľné časové obdobie. Zákazníci, ktorí odoberajú službu SATROdigital si môžu zvoliť ľubovoľné programové balíky nad rámec ich predplatených služieb, a to bez viazanosti a na nimi zvolené obdobie v rozpätí od jedného až do 11 mesiacov.
Ak si zákazníci diaľkovo objednajú akúkoľvek novú platenú službu  na 11 mesiacov nepretržite, majú nárok na jeden ďalší (dvanásty) mesiac tejto služby ZADARMO (akcia 11+1).

Tabuľka na rýchle objednávanie si programových balíkov SATROdigitalVážení zákazníci
Na záver  si dovolím ešte pripomenúť, že bližšie informácie a pravidlá všetkých spomínaných akcií nájdete na www.satro.sk alebo sa dozviete na Zákazníckej linke 0850 311 000, v cene miestneho hovoru.

Programové zmeny v ponuke SATROdigital


Vážený zákazník,

Keďže sa snažíme zlepšovať naše služby a plniť niektoré Vaše želania, resp. odporúčania, pristúpili sme k zlepšeniu kvality našej služby SATROdigital.

Preto sme sa rozhodli,  že od 16. októbra 2018 budú stanice HBO, HBO2, HBO3, Cinemax1 a Cinemax2 vysielané iba v HD verzii, spolu so stanicou FILM+ v ponuke KLASIK . Súčasne v ponuke MINI SK a MINI KOMPLET nájdete stanicu WAU HD. Rovnako rozširujeme aj ponuku MINI CZ o nové HD programy.  Od novembra 2018 budete môcť sledovať v balíku KOMFORT a  v balíku KINO stanicu FILM BOX PREMIUM HD. Aby ste si mohli vychutnať tieto zmeny, odporúčame Vám, aby ste si od 16. októbra 2018 preladili Vaše digitálne prijímače, resp. televízory.

V tejto súvislosti si Vám dovoľujeme ponúknuť do prenájmu digitálny prijímač SATRObox HD HYBRID iba za 3,40 €/mesačne na 24 mesiacov. K tomu Vám bezplatne pribalíme televízny archív s viac ako 20-timi obľúbenými slovenskými a českými stanicami na 7 dní dozadu úpne ZADARMO. Okrem toho vám tento digitálny prijímač umožní nahrávanie filmu/seriálu aj pre ďalšie off-line sledovanie. Navyše, počas celého októbra  máte možnosť získať programový balík HBO resp. HBO MAX  na prvé tri mesiace ZADARMO pri 12 mesačnej viazanosti.

Samozrejme, máte možnosť vybrať si z ponuky aj iný typ digitálneho prijímača/CAM modul na prenájom alebo aj formou jednorazovej kúpy, podľa nášho aktuálneho cenníka zariadení. V prípade záujmu a ďalších otázok nás neváhajte osloviť na Zákazníckej linke 0850 311 000, emailom na info@satro.sk alebo nás navštívte na našich Zákazníckych strediskách.HBO GO

Radi by sme vás informovali, že v rámci skvalitňovania služby HBO GO pripravuje poskytovateľ služby HBO GO novú funkcionalitu, a to Download v rámci služby. Táto služba bude sprístupnená všetkým predplatiteľom HBO GO služby a bude implementovaná do konca roka 2018. Zároveň by sme vás radi informovali, že od 19.9.2018 bude vypnutá funkcionalita lineárneho streamu HBO.